"Butik" dobrychprogramów - co sądzicie?

Zaraz naszą-klasę…

Fajny pomysł. :slight_smile: Mogłyby się znaleźć koszulki z piratem i jego kompanem,ale nie tylko w kolorze czarnym,koszulki zwykłe i polo z kołnierzykiem,kubki z logo dp i piratem i papugą,podkładki pod myszki.

Można wiele wykombinować pomysłów w tym zakresie.

Specjalne promocje dla zarejestrowanych Czytelników dp na programy,sprzęt komputerowy,komputery stacjonarne,notebooki etc.

Oby Redakcja dp wzięła ten pomysł pod uwagę. :slight_smile:

Porażka i strzał w kolano jak to już ktoś wczesniej stwierdził, to ma przynosić zyski a nie zaspakajać czyjeś fanaberie na koszt vortalu.

W sklepie mogą się pojawić tylko produkty robione na skalę masową, żeby to było opłacalne dla DP.

tak jak mówisz teletubiś.

ktoś na tym musi zarabiać

To tylko pomysł.I wcale nie taki głupi z tymi promocjami.

Nie oszukujmy się-vortal dp jest na pewno już szanowaną marką-przynajmniej z moich skromnych obserwacji tak wynika-,że gdyby np.zwróciliby się do danej firmy komputerowej (producenta,przedstawiciela handlowego etc.) to zapewne mogliby się dogadać.

I wilk byłby syty i owca cała.

Bonusy na reklamie danej firmy,sprzedaż towaru większa i klienci -czytaj- Czytelnicy dp zadowoleni.

Jest to możliwe przy porozumieniu i uczciwej rozmowie.

Dobreprogramy jest tak znanym vortalem że powinno mieć własny sklepik.Mam pytanie kiedy planujecie otwarcie chętnie bym kupił koszulkę albo pena i kubek. :smiley:

chyba żartujesz… to już nie strzał w kolano ale w głowę… nikomu taki pomysł jaki proponujesz się nie opłaca… nikomuuuuuu

Jak dla mnie pomysł świetny. Kubki muszą być obowiązkowo - jeden dla mnie. Koszulkę też chętnie kupię. Długopisy i nalepki/naklejki też nie byłyby taką złą opcja - tylko muszą by dobrej jakości a nie jakieś byle co. Popieram w całej rozciągłości.

Podaj powody.

A strzały w głowę zostaw komu innemu.

Dodane 02.11.2009 (Pn) 21:25

Znałem-niestety-takich ludzi,którzy li tylko potrafią wszystko i wszystkich krytykować.

Nie podałeś żadnego uzasadnienia do tej rzekomej nieopłacalności.

tylko ty nie widzisz jak glupi jest twój pomysł i w sumie rozumiem że bronisz swojego… ale nadal jest głupi… to moje zdanie… skończyłem ekonomie więc coś niecoś wiem.trzym się.

trzymam się jednego pomysłu - torby do lapka

Ja też skończyłem ekonomię i nawet marketing inne tego typu. Opłacać by się opłacało i dało by się to zrobić ale pomysł nie jest tyle głupi co niezgodny po prostu z ideą. To ma być butik, sklepik z gadżetami a nie bazar czy kolejny sklep, w którym będą sprzedawane komputery, dyski przenośne tak jak w Vobisie. Jak ktoś chce kompa z logiem DP to sobie zamówi naklejki i wyjdzie na to samo. Jak pisałem, pomysł Pasjonata nie jest głupi ale jest niezgodny moim zdaniem z ideą istnienia butiku, gdzie moim zdaniem powinno się sprzedawać drobne “upomninki” a nie komputery albo promocje na sprzęt lub na licencje od tego są “polowania na licencje” i nagrody w konkursach :slight_smile:

Poza tym zaraz by trzeba wprowadzić selekcję użytkowników z minimalną liczbą postów, bo zobacz każdy by się specjalnie rejestrował na forum lub vortalu by korzystać z promocji, więc aby uniknąć rejestracji użytkowników, którzy nie mają zamiaru zaglądać na forum lub vortal to by trzeba było wprowadzić limit, powiedzmy od 500 albo 1000 postów. Ty i tak byś nie skorzystał, bo masz dopiero 11 postów, więc pomysł na starcie jest spalony.

Pozdrawiam!

co do pierwszej części… kolejny strzał w kolano…

co do drugiej popieram… ale są tacy co nabiją posty po to żeby coś mieć

Dziękujemy za sugestie, prosimy o udział w kolejnej ankiecie:

gdyby-powstal-butik-kupilbym-nim-t361709.html

A może koszulki do kupienia lekko zmienione niż te, które można dostać w konkursie?

Wtedy te z konkursu nie stracą miana “eksklusiwów”. Moja luźna propozycja. ^^