Być moderatorem

Czy da sie być moderatorem jakiegoś działu? Jeżeli tak to jak?

zapomnij gościu

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php#6

Możesz sobie tylko pomarzyć :lol:

A tak na serio: regulaminu nie przeczytałeś :x

Trudno :frowning:

Moderatorzy raczej sami się nie zgłaszają… osoby które nadają się na moderatorów po prostu otrzymują taką propozycję…

No chyba że się myle…

Dokładnie jest tak jak mówisz.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=81249&highlight=moderatorem

Tutaj masz temet o tym.

arqi1216 jak na razie masz małe szanse :x

arqi1216 jak tak ci zależy to uruchom własne forum i będziesz mógł być nawet adminem :mrgreen:

Owszem można.

Musisz być zauważony tylko z pozytywnej strony miedzy innymi przez moja osobę. ;]

Ale n ie przez dzień a miesiące. ;]

A nawet lata :lol:

Powodzenia :mrgreen:

Ja prawde powiedziawszy byłem modkiem jednego forum, ale szybko już stamtąd wypędzlowałem bo nawet admini łamali regulamin :stuck_out_tongue:

Heh tylko czy ja wiem, bycie moderatorem to już nie to samo co zwykłym szarym userem :wink:

Niektórzy po nominacji na moderatora tracą “to coś” ;]

Ale to już inna historia :lol:

hehe dobre.

Czyli co :hmmm:

Po prostu muszą zważać na regulamin i go egzekwować od innych, a to czasami spotyka się z negacją ze strony userów forum, którzy przecież pamiętają jeszcze gościa jako zwykłego szaraka. A tu nagle zwraca im uwagę na coś :wink:

Może i o to chodzi :P, ale z niektórymi nie możnabyło nawet pogadać jak człowiek z człowiekiem tylko jak user z moderatorem :wink:

No ale nie mam zamiaru tutaj mówić o każdym personalnie :rotfl:

Ale ‘troche stażu’ mam i pamiętam jak było kiedyś :wink: :lol:

Pozdrawiam :slight_smile:

Nie wiem - różne są zapatrywania na ten temat.

Ale moderator, który nie zmieniłby swojego stosunku (nie zrozum źle - nie chodzi o jakieś wywyższanie :wink: ) do użytkowników na forum, byłby zlekceważony - i jego prośby czy decyzje również. Niekiedy jest to opacznie rozumiane jako - palma mu odbiła czy woda sodowa etc. :wink:

Sztuką jest robić swoje i żyć w zgodzie, ale jak to mawiają, “jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził”

Stąd się bierze tyle opinii, ilu userów na forum. I każdy ocenia według własnych kryteriów :wink:

Również pozdrawiam

Mentalność ludzi.

Pomimo iż ma wszystko czarno na białym on i tak będzie się starał zinterpretować to na swoją korzyść :lol:

Tak to już jest, jedni zlekceważą, drudzy z szacunkiem spełnią jego prośby ^^ , dlatego:

I to chyba koniec tej rozmowy :slight_smile:

Tak mnie naszło tylko na chwilę refleksji :wink: