Być może udogodnienie :)

Witam mam takie pytanie a zarazem prośbę czy moglibyście (administratorzy) wprowadzić na forum by przy każdy topiku w którym dany uzytkownik się wypowiada został oznaczony ten topik z boku jakać gwiazdką czy coś w tym stylu ułatwiło by to mnie i sądze że i innym odnajdywanie swoich wypowiedzi ale to tylko taka moja propozycja bo spotkałem sie juz z czymś takim i bardzo to ułatwia odnajdywanie postów (mam nadzieje że nie bylo takiej propozycji bo nie widziałem a nie chciałbym dublować w razie czego skasować :slight_smile:

Ja doskonale wiem gdzie pisze więc mi to niepotrzebne. :smiley:

jesli mozna … przeciez po prawej stronie u gory na stronie glownej forum

jest takie cos jak “zobacz swoje posty”

wiec mysle , ze gwiazki i inne pitaszki nie potrzebne.

I właśnie z tego powodu jestem na nie :slight_smile:

oky widze że nie zbiera ta propozycja sensownych posunieć więc chyba zbędna kontynuacja tematu więc moderatorzy mogą zamknać ten temat

ja jestem za

Wyżej - dwa podstawowe powody - dlaczego jestem temu przeciwna!

Nawet choinka - z natury swojej mająca być obwieszona różnościami i robić wrażenie - obwieszona w nadmiarze, jest po po prostu kiczowata! :twisted:

Waterproof

tu sie zgadzam - moja zawsze wyglada skromnie (i tak na pewno ktos usunie ten post)

Jest jeszcze trzeci - na dole każdego postu

jest przycisk ==:> Profil ==:> Zobacz wszystkie posty

Klikasz na to i masz :o

oky przeciez to zaden problem to tylko była propozycja znam już wasze zdanie więc mozna zamknać (projekt odrzucony) :slight_smile: pozdrawiam

Zgodnie z zezwoleniem :stuck_out_tongue: