Był ktoś w Tunezji ? wasze wrażenia i opinie

(system) #1

tak jak w temacie

mam zamiar leciec do Tunezji i chce wiedzieć czy się opłaca aha i pierwszy raz lece samolotem :confused: więc też pytam jakie są wrażenia po locie samolotem ???

(rolkass) #2

nie leciałem samolotem, niebyło mnie w tunezji, niewiem czy to się opłaca... życzę milego lotu :smiley: :smiley:

(Szymon Stępniewski) #3

W Tunezji to ja nie byłem :stuck_out_tongue: Ale samolotem leciałem :slight_smile: Wrażenia normalne. Trochę ekscytacji jest przy starcie i lądowaniu samolotu, a tak to jak już mówiłem jest normal :slight_smile:

(Krzychuu) #4

Start i lądowanie to jest coś lepszego, ale sam lot to nic nadzwyczajneo. :stuck_out_tongue: :wink:

(Honeyz) #5

Fajne wrażenie odrywania się od ziemii, polecam twarde cukierki do gryzienia przy starcie jeśli masz problemy z zatykaniem uszu, jeśli nie, też :stuck_out_tongue: Ogólnie lata sie całkiem miło, tylko jak sie siedzi przy oknie to troche nie miło jest się oprzeć bo bardzo zimne bywa :smiley:

P.S. Rolkass, ty to zawsze jakiś spamik walniesz ;/ :stuck_out_tongue:

(Mokreoko) #6

(Craker92) #7

Ja też leciałem do Londynu i z powrotem... :slight_smile:

Boże jak się startuje to jest głupie uczucie... :shock:

Zgadzam się 8)

(Lukaszxp) #8

Tylko wkurzające jest zatykanie uszu. Radzę tik-taki kupić w wolnocłowym :slight_smile:

(Artix57) #9

(Mafioz09) #10

max8**** mokreoko ****rolkass

Przestańcie SPAMOWAĆ

Ja też nieleciałem, ale lądowanie i start chyba jest najfajniejsze, potem to już spox

(eGreko) #11

Mam nadzieję że nie wszystkie hotele wyglądają jak ten:

http://www.oasistours.republika.pl

(system) #12

a te niby tic taci żeby uszy nie zatykało to mam zjeść tuż przed startem czy w czasie startu ??

Złączono Posta : 30.04.2007 (Pon) 19:54

bede uważał na tem hotel