Był "Lost" a teraz "4400" co sądzicie

Mógłbyś zarzucić linkiem do strony www gdzie po 2 godzinach od premiery odcinka znajde napisy do niego?

A tak jeszcze od HDTV… to cóż, w japoni to już przeżytek… powoli zaczynają wdrażać UHDTV… rozdzielczosc “tylko” 7,680x4,320… }:>

http://en.wikipedia.org/wiki/Uhdtv

Oczywiście nic nie jest idealne:

:stuck_out_tongue:

No tak, tylko wez pod uwage ile zajmuję 1 minuta nieskodowanego obrazu o rodzielczosci 640x480 }:> od tego aby zmniejszyc rozmiar sa odpowiednie kodeki:

Czyli dzięki x264(h264) z 3.5TB/194Gb można zmniejszyc do 50GB/3GB

Lost i 4400 to jak dla mnie nic nie warte gówienka.

Wolę oglądnąć sobie film gdzie jest szybka akcja niz oglądać jak przez 2 odcinki kogoś porywają.

Co przy 40 minutowym odcinku Losta daje nam ile? 120GB? :stuck_out_tongue: No… Może w sumie to wpłynie na zmniejszenie piractwa :mrgreen:

Wiesz - nie miałem na myśli tego że da się go zassać przez net

Myśle że jednak coś maja. I ten i ten serial ma w sobie coś zagadkowego ale już mniejsza z tym

Cóż - po obejrzeniu pierwszych dwóch odcinków chyba się przekonałem do “Skazanego…” :slight_smile:

Dzisiaj był fajny na Polsacie ‘’ Skazany na Śmierć ‘’ całkiem zachęcający, no i będzie dobry serial na zimowe niedzielne wieczory :slight_smile:

Prison Break godny uwagi a lost z kazdym odcinkeim coraz bardziej denerwowal, za duzo wymyslili w tym serialu

Zgadzam się.

Obejrzałem pierwsze odcinki i jakoś nic nie przykuło mojej uwagi. Seriali traktujących o różnego rodzaju “tajemnicach” jest juz zbyt wiele jak na mój gust. W tym dochodzi jeszcze nijaka gra aktorów, kiepskie niezajmujące dialogi oraz fabuła, która umówmy się, równie dobrze możnaby opowiedzieć w miniserialu składającym się z 3 odcinków :?

Na końcu i tak okaże się, że całe to zamieszanie to kosmici lub experyment wojskowy a ja nie mam zamiaru czekać kilka serii, które będa ciągnąć się jak flaki z olejem na wyjaśnienie :roll:

Ponoć kolejne odcinki sa coraz ciekawsze lecz szkoda mi czasu na ten nieudany serial :?