Był "Lost" a teraz "4400" co sądzicie

Witam - nie wiem jak to wygląda w Waszym przypadku ale ja oczekiwałem więcej od tego serialu. W Lost-ach było coś zajefajnego a ten nowy niby hit światowy to jakiś bubel (moim skromnym zdaniem) :smiley:

Lost był fajny przez pierwszych 10 odcinków a ten 4400 to jakaś szmira Wybrańcy Obcych to jest prawdziwe godne uwagi

Mnie ten nowy się nie podoba.

Lost 3 seria będzie w lutym na AXN.

A na Polsacie bedzie Prison Break, przetlumaczony jako Skazany na śmierc - polecam :smiley:

A ja polecam serial Heroes moim zdaniem nie ma sobie równych

Oglądałem przez jakiś czas “Lost”, część 1 i nawet ciekawy był. Jedyne co mnie denerwowało, to to, że puszczali po 2 odcinki na raz. No sory - ale aż tyle czasu to ja nie miałem. Dlatego zrezygnowałem z “Lost”. Co do “4400”, oglądałem jeden odcinek, ale specjalnie mnie nie zaciekawił. “Skazanego” nie wiem czy będę oglądał, ale chyba nie, bo znów będą dwa odcinki naraz.

hmm…, myślę że 4400, są spoko, w miarę ciekawy film, i dobrze że jest puszczany w czwartki ;p :slight_smile:

hehe a to dobre, nie bede ogladał bo puszczaja dwa odcinki naraz, takiego tłumaczenia jeszcze nie slyszałem

ps

Prison Break jak sciagnąłem z sieci to obejżałem 12 odcinkow na raz :smiley:

Żeby nie odbiegać od tematu, 4400 jest spoko, na początku troche nudnawe ale potem sie rozkręca i jest coraz ciekawiej, z Lostem wręcz przeciwnie, początek świetny, druga seria troche nudnawa i jakaś nie ciekawa, ale w 3 serii jak na mój gust zaczyna znowu łapać poziom z serii 1

Ale tylko w tą niedzielę, później będzie puszczany tylko jeden odcinek ;].

:x

4400 jest nawet ciekawe, chociaż efekty są żałosne jak na serial z 2005 roku, ale przynajmniej jakiś SF a nie te nudne telenowele }:> a w czwartki o 23:35 jest BattleStar Galactica - Genialny serial , co prawda w tvp2 1 sezon, a ja już widziałem 1,2,3 w HDTV… 1280x1024 skodowane x264 robi swoje jednak…

Psison Break jast 100% razy lepszo od 4400 i o 25% od Losta

W loscie nie podobało mi sie to ze po tylu tygodniach na tych wyspach wszyscy byli ładnie ogoleni i wogóle ale Lost tez jest czadowy obejzałem całego przed puszczeniem w TV tak samo i Prisona :mrgreen:

Po pierwsze dlaczego “Był ‘Lost’…” :?: Przecież będzie 3 sezon, a w internecie już jest… :roll:

Lost i 4400 nie mają ze sobą nic wspólnego :roll:

ja bym wam radziła uspokoic sie z tymi tekstami w stylu “w telewizji dopiero bedzie ale ja już ogladałem” bo temat szybko poleci do kosza…

mi sie pomysł z dwoma odcinkami naraz bardzo podoba :slight_smile: a prisona zamierzam obejrzeć, do 4400 mnie nie ciągnęło, jakoś mało zachęcajacy jak dla mnie zwiastun miał.

szkoda ze telewizja tłumaczy na polski tytuły najlepszych amerykanskich seriali, które są znane głównie ze swoich oryginalnych nazw (np. supernatural, prison break). i dużo widzów nie kojarzy serialu z polskiej nazwy więc ogladalność nie jest taka duża jaka by mogla być. przykład: niedawno tvn zaczęła emitować supernatural (naprawde fajny serial) ale pod beznadziejnym tytułem “nie z tego świata” efekt: tymczasowe usunięcie z ramówki - za słaba widownia przed telewizorami… :frowning: rozumiem, że może są jakieś ustawy, które zabraniają puszczania programów z nazwami w innym języku, ale TVP sobie poradziła: reklama Lostów na wielką skalę plus tytuł. Nie samo Zagubieni a LOST - Zagubieni, tak samo można, by było zrobić “Nie z tego świata - Supernatural” itd…

a jeśli chodzi o oglądanie seriali w necie. dla mnie to bez sensu. to żadna przyjemnośc oglądać Lost w liczbie 10 czy 20 odcinków naraz po kolei… no i na małym ekranie kompa, bez lektora, z amatorskim tłumaczeniem pełnym błędów często z niezgranymi napisami i kiepską jakościa obrazu…

na AXN 3 sezon już od 11 lutego :slight_smile:

Złączono Posty : 27.01.2007 (Sob) 21:06

bo potem znalezli bunkier w którym była łazienka, jedzenie, szampon to pewnie i maszynki do golenia i takie rzeczy, no nie? :stuck_out_tongue:

Jednak pomyliłem się, będą puszczane po 2 odcinki :).

Ja sądze iż ostatnio zrobił sie nadmiar seriali :-k Mam swój jeden ulubiony serial i tylko na niego patrze bo potem nie mam czasu na nic innego, bo od 16 do 21 bym przed telewizorem siedział.

Jak ściągasz wersje które wychodzą po 12 godzinach od premiery odcinka to faktycznie o dobrej jakości można pomarzyć :stuck_out_tongue: Co do tłumaczenia to nie wiem jak się prezentuje sytuacja bo ja oglądam bez napisów, po angielsku.

Już po około 2 godzinach od emisji są wersje HDTV, a napisy są na prawde dobrze tłumaczone.

Widziałem jeden odcinek - nie widziałem 01x00 dlatego nie za bardzo wiedziałem co sie dzieje, ale nawet nawet. :mrgreen:

Ciekawe gdzie :o I ciekawe ile to waży :mrgreen: Ale napisy? Chyba po 4 dniach nie 2 godzinach coś Ci sie przyśniło :stuck_out_tongue:

HDTV wiele nie waży, wszystko zależy czym jest skodowane, jako że oglądam anime najęściej wersje z HDTV, więc można spodkać 1920x1080 25min/x264/500-600mb, 1280x720/25min/x264/233mb - zobaczymy jak to będzie w polsce z HDTV… jak narazie po opiniach słabo to wygląda }:>

Ford tu się mylisz :stuck_out_tongue: Nie wiesz do czego są zdolni internauci-fani serialów :smiley: Napisy do seriali sa bardzo szybko.