Byli Moderatorzy - specjalna ranga na nich?

Witam.

Czytałem, że sprawa rang była często omawiana - szanuje to.

Mam sugestię co do byłych Moderatorów. Według mnie zasługują oni na rangę “Były Moderator” lub coś w tym stylu. W końcu zostawili tutaj dużo własnego czasu, sił, nerwów. Rozumiem, że to forum proste - cenie prostotę, lecz mimo wszystko to sprawa inna i warta przedyskutowania. Powody ich odejścia to sprawa administracji, ale czemuż by nie “wynagrodzić” ich tak symbolicznym gestem Droga Administracjo? :slight_smile:

Słucham Waszych opinii co do mojej sugestii.

Pozdrawiam,

matisto

matisto może się wypowiem jako jeden z byłych :arrow: jak dla mnie zupełnie zbyteczne, ani to w niczym nie jest pomocne, a wręcz przeciwnie bo do tej pory dostaję różnorakie PW w formie zemsty za to że komuś wyciachałem posta, czy przyznałem forumową nagrodę specjalną :P:P:P.

Reasumując jestem przeciwny takiemu posunięciu.

Zobacz - o tym nie pomyślałem.

Chyba zacznę wysyłać do Ciebie takie PW :stuck_out_tongue:

Proponuję rangi:

“Były moderator z wyboru”

“Były moderator za karę”

:mrgreen:

Nie przypominam sobie kiedy ostatnio się z Tobą zgadzałem, ale tym razem się zgadzam.

@ fiesta ja Cię nawet rozumiem i jestem pewien, że każdy były moderator pisząc w tym temacie będzie miał zdanie podobne do Twojego - skromność. Lecz uważam, że takie coś ma mały sens, ale na pewno nie zaszkodziło by :).

Hahahahahaha.

:stuck_out_tongue:

Może w drugą stronę:

:x :badgrin:

Jakoś ja nie przypominam sobie,żeby pomiędzy nami były jakies wielkie różnice zdań.

A jeżeli tak to tym bardziej mi miło że:

a może by tak jak bycie Premierem? (dożywotnio) :slight_smile:

myślę, że pomysł nie wejdzie w życie, gdyby była taka potrzeba już byłby zrealizowany :slight_smile:

hhehe dobre sobie :stuck_out_tongue: a co to byli moderatorzy to jacyś weterani wojenni że specjalne rangi[odznaczenia]dla nich mają być? :stuck_out_tongue: :wink: niepotrzebne to :slight_smile:

Vanshei nie pisz tak bo dadzą ci warna :wink:

Zapewniam Cię, że za niektóre “potyczki” z userami, tytuł weterana wojennego powinien być przyznawany :wink:

kingston0 a co Ty się tak o mnie boisz? :stuck_out_tongue: :smiley:

sdar wierzę :smiley: no ale to zbędne moim zdaniem :slight_smile:

To może takie małe bomby, jak na samolotach umieszczać :rotfl:

Co do “byłych” - jak by chcieli to sami by coś takiego zgłosili :wink:

Nie zapominaj, że takich weteranów znalazłoby się trochę również po drugiej stronie barykady. :stuck_out_tongue:

Weteran by było najlepsze. Myślę, że po tym całym użeraniu się z userami, niejeden musi mieć traumatyczne przeżycia :stuck_out_tongue:

A tak poważnie, jakby byłi moderatorzy chcieli taką rangę, to by sami o nią wystąpili. Wychodzę z założenia, że nie należy nikogo u(nie)szczęśliwiać na siłę.

matisto , dziękujemy za chęć wyróżnienia nas, ale nie jesteśmy kimś lepszym od innych, więc specjalne wyróżniki nam niepotrzebne :slight_smile: .

Oj, Żabciu, Żabciu - tęsknota cię zżera ? :lol:

Po co? Czy takie coś pomoże Ci w pisaniu postów? Takie pierdoły będą spowalniać stronę.

Państwo w państwie , szkoda czasu i klawiatóry

Tu masz rację.

topic_lock.gif