"byli" moderatorzy

Nie ma sensu drążyć tematu i szukać drugiego dna…było minęło i tyle.

A bycie moderatorem na tak potężnym forum to nie lada wyzwanie.

pamiętaj jednak ze odpowiednio przyprawione są “w pełni” zjadliwe :wink: piszesz na nie, jednak "przyznajesz się ze byleś

________________________________________________

Popieram, zwłaszcza że tez byłem modem.

“kolejny” wstydliwy :smiley: (tego kolejnego przeczytaj z … :wink: )

nie chodziło mi o wyróżnienie tylko o małą wzmiankę kto byl aby uniknąć niepotrzebnych tematów (być może i mój taki jest )

…i tylko o to mi chodziło :wink: aaa i od zawsze sądziłem ze dno jest jedno :stuck_out_tongue:

I co z tego wynika w Twojej teorii spisku ?

Bo jakoś nie widzę żadnego powiązania.

:o

czemu tak piszesz ? jakiego spisku ?

Bo mącisz coś od początku.

:stuck_out_tongue:

Co ma wspólnego to że ja ze swojej strony nie chcę utworzenia kącika historycznego z tym że napisałem że byłem tutaj moderatorem ??

Wygląda na to, że wszyscy byli współpracownicy wstydzą się pokazania światu swej przeszłości. Osobiście jestem na TAK ponieważ mogło by to co niektórym powiedzieć co nieco o obecnym ich zachowaniu. Nie są z Was już tacy “zwykli userzy”.

Ehhh, chciałbym mieć takie problemy jak wy :slight_smile:

Wystarczyłoby zrobić dodatkową rubrykę w dziale o vortalu i wypisać wszystkie nicki byłych współpracowników, pamiętając o tym żeby nie wrzucać wszystkich do jednego worka, fiesta jest przeciwny temu pomysłowi, dlaczego? Sądzę że jednak chciałbyś żeby kiedyś ktoś docenił Twoją pracę i czas poświęcony forum.