Bypass Proxy Client 0.75 jest legalny!

Jest to programik który łączy się przez proxy sieci SC lub CS nie wiem, i daje ci zewnętrzny adres IP. Program był dołączony na płytce DVD CDA więc jest chyba legalny nie?

Oczywiście że program jest legalny jego pełną wersje można kupić za około 20 dolców wersja darmowa z pewnymi ograniczeniami znajduje sie na stronie producenta ; http://www.bypass.cc/ ostatnio zauważyłem że na tym forum coraz częsciej z programu legalnego robi sie pirata

Nie wiesz może czy to działa? Bo mnie nie chce się połączyć (wiem czemu ale z tym musze poczekać)

Czy ja w swoim poście napisałem choć w jednym słowie że program jest nielegalny??? Napisałem że to do czego ma byc użyty jest nielegalne. Np. młotek służy do wbijania gwoździ ale można go użyć jako narzędzia zbrodni. Czy wówczas morderstwo będzie legalne bo młotek był zakupiony w sklepie???

Co racja to racja ale mówiąc dalej o młotku no to powinni sklepy z narzedziami stolarskimi pozamykać.

A co do programu to można go wykożystać do np. postawienia serwera w UT :wink: albo serwera FTP.