C+B6 pozycja myszki i obiektu

Witam.Czy mógłby mi ktoś pomóc w zrobieniu instrukcji, która by sprawiała,że komponent np. Image podążał by za ruchem myszki?Na razie umiem tylko odczytać pozycję myszki:

POINT pozycja;


   GetCursorPos(&pozycja);

   Label1->Caption = IntToStr(pozycja.x) + ":" + IntToStr(pozycja.y);

A, i mógłby mi ktoś napisać jak, że tak powiem szczyścić okno(ale bez przycisków).

POINT pozycja=Mouse->CursorPos; // Chyba tak prościej, ale kto jak woliLabel1-SetBounds(pozycja.x,pozycja.y,Label1-Width,Label1-Height); [/code]
lub odrazu:
[code=php]Label1-SetBounds(Mouse-CursorPos.x,Mouse-CursorPos.y,Label1-Width,Label1-Height); 


[quote="leg14"]

A, i mógłby mi ktoś napisać jak, że tak powiem szczyścić okno(ale bez przycisków).
[/quote]
Tego pytania nie rozumiem, proszę o wyjaśnienie.

PS, zmień tytuł postu, jest nieregulaminowy.

Mam na myśli funkcję wyczyszczenia obrazu z Painta(nie pomyslalem wczesniej o takim wytlumaczeniu).

Masz na myśli PaintBox’a ?

PaintBox1->Invalidate;

Wyczyści i wywoła zdarzenie OnPaint jak pod tym zdarzeniem nic nie narysujesz to będzie czysty.

Zauważ że wystarczy np zminimalizować i przywrócić albo na chwile przykryć innym okienkiem.

Rysowanie, powinno odbywać się nie bezpośrednio zaś w zdarzeniu OnPaint, jedynie wtedy uzyskasz efekt jakby rysunek tam naprawdę tkwił.

Dzieki.Ale mam jeszcze jedno ostatnie pytanie.A mianowicie jak dodac biblioteke do programu(w moim przypadku Allegro)?Probowalem juz za pomoca add to project ale sie nie udalo.bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje.

Nie znam allegro, ale dla większości środowisk dodać należy w opcjach projektu lub w opcjach kompilatora.