C++ błąd podczas zamykania programu

Witam,

mam drobny problem z moim programem w C++. Aplikacja działa prawidłowo, nie mam z nią żadnych problemów, do momentu wyłączania. Niezależnie od tego, czy zamykam program z poziomu konsoli, czy po prostu zamykam konsolę otrzymuję następujący komunikat błędu:

ShopManagement v1.exe has triggered a breakpoint.

Środowisko, w którym kompiluję to Visual Studio 2012. Kod programu: http://pastebin.com/8GnjYknr

W czym tkwi problem, co poprawić?

Po debugowaniu programu został tzw “punkt przerwy”,jest to miejsce gdzie sprawdza się np. wartości zmiennych,punkty te ustawia się w czasie debugowania,proponuje załadować kod i wyłączyć opcje debuggera przy kompilacji,jak poprawiałeś błędy w działającym już programie to widocznie zostawiłeś ten punkt.Szukaj Opcji Debug->Erase all Breakpoinsts

Problem rozwiązany, nie było żadnych breakpointów, ale zrobiłem clean na projekcie i działa.

Widocznie były,tylko je wyczyściłeś kompilując projekt na czysto,po to jest opcja clean :wink:,w czasie pisania programu można zapomnieć o breakpointach,możesz przypadkowo postawić breakpoint,nie tam ci się przypadkowo kliknie i już jest