[C++ i C]Problem z kompilacją w Code::Block(MinGW)

Od pewnego czasu mam problem z kompilacją w Code::Block(MinGW), otóż wszystko działa normalnie dopóki nie będę chciał mojego przekompilowanego programu, otworzyć z systemu, wyskakuje mi okienko o treści:

 

I nie wiem jak temu zaradzić, bo za każdym razem jak zrobie obojętnie jaki program(nawet Hello world nie działa), to, to samo okienko mi wyskakuje :frowning:

 

Nawet gdy znalazłem ten plik w pakiecie MinGW i go wklejłem obok mojego programu, przy próbie ponownego otwarcia wykoczyło mi to samo okienko tylko zamiast pliku libgcc_s_dw2-1.dll wykoczyło mi że brakuje pliku libstdc++6.dll , którego już nie znalazłem w pakiecie MinGW.

Kompilowałem do Release jak i do Debug.

 

Wydaje mi się że źle skonfigurowałem Code::Blocka z pakietem MinGW, więc prosił bym o podanie jakiegoś poradnika czy tutorialu jak prawidłowo to zrobić.

http://stackoverflow.com/questions/6404636/libstdc-6-dll-not-found

Według mnie to wina tego Code::Block-a którego masz. Ja ci polecam Code::Block z tego kursu C++ http://cpp0x.pl/kursy/Kurs-C++/Poziom-1/Wybieramy-srodowisko-pracy/4 . Ja go mam i działa elegancko od samego początku. :flasingsmile:

A według mnie Code::Blocks z tego kursu jak i ten pobrany przez kolegę jojojo123 , to jest jeden, dokładnie ten sam program.

Upewnij się, że masz aktualną wersję http://www.codeblocks.org/downloads/26.

Do pobrania jest wersja z samym środowiskiem (codeblocks-XX.XX-setup), lub z załączonym TDM-GCC (codeblocks-XX.XXmingw-setup*).

 

Zapewne masz zainstalowane samo środowisko (IDE), a do tego doinstalowane MinGW.

-static-libgcc
-static-libstdc++

Wspomnę jeszcze, że przy TDM-GCC nie ma tego problemu.

Ok dziękuje działa, jeśli coś to Code::Blocka miałem z tąd http://www.codeblocks.org/downloads ale pakiet MinGW dograłem.