(C#.NET & HTML) - Podłączanie widgetu HTML w aplikacji C#.NET

Cześć wszystkim!

Dzisiaj przychodzę z nowym pytaniem jak rozwiązać pewien problem. Otóż chodzi mi o to, że mam widget w HTMLu i koniecznie chciałbym go nanieść na moją aplikację w C#.NET. Widget działa tak, że w rogu pojawia się kółeczko a po kliknięciu otwiera się sam widget. Sęk w tym, że chcę aby ten widget się otwierał na wcześniej już ułożonym interfejsie w C#.NET i nie zasłaniał tego interfejsu pustym dokumentem HTML. Czy jest to możliwe do zrobienia? Jeśli tak, to jak?

Pozdrawiam!

Wszystko się da, w tym konkretnym przypadku będzie to bardzo trudne. Jak zgaduje html wyświetlasz w jakiejś kontrolce typu web view. Teraz musisz zrobić jakąś komunikację między JS w web view a kodem C# dzięki któremu w C# zmienisz rozmiar kontrolki z WV w zależności czy widget jest otwarty czy nie.
Jak taką komunikację zrobić to jest właśnie tym największym problemem.

Druga opcja która dopiero teraz wpadła mi do głowy.
Modyfikacja HTML tak by zawsze widget był otwarty. Stworzenie przycisku do jego otwierania przy pomocy C# i przy jego pomocy kontrola widzialnością bądź nie elementu VW w którym jest już otwarty widget HTML. Plus jego pozycjonowanie w interfejsie.