[C++] Problem z wyświetleniem wyników

Witam napisałem program który przerabia wpisany kod binarny na tekst jednak mam problem z wyświetlenie wyników .

Otóż chciałbym aby ciąg zero jedynkowy był wyświetlany w grupach po 8 cyfr a obok wyświetlała się przypisana jemu litera np: (01101011 -> k i kolejne w linijce niżej).

Są jeszcze dwa mniejsze problemy jak zrobić aby użytkownik mógł wpisać 8 cyfr postawić spację i napisać kolejne 8 cyfr lub żeby program po wyświetleniu wyników zapytał się czy chce korzystać dalej z programu czy zakończyć i się wyłączyć?

http://www.adminer.pl/binarek/index.php <- jakby ktoś potrzebował kodu binarnego poszczególnych liter.

Ja tu C++ nie widzę.

Nie widzę też return 0 na końcu main.

Nie widzę także komentarzy, więc nie wiem co poszczególne linijki Twojego kodu robią. Bo kod jako całość raczej nie robi nic przydatnego.

Jedyne co widzę, to brak formatowania powodujący brak czytelności.

Czyli użytkownik wpisuje ośmioznakowe ciągi zer i jedynek przedzielone spacjami, naciska ENTER, a program ma wyświetlić po kolei jakiej sekwencji odpowiada jaki znak, tak?

W czym konkretnie problem, bo nie rozumiem…

Dokładnie chodziło o to że wpisuje się jakiś długi ciąg zer i jedynek (binarny) a program następnie pobiera takie grupki po 8 cyfr i pokazuje obok znak(literę) .

Chciałem żeby user mógł sobie postawić spację pomiędzy kolejnymi grupami 8 cyfr które sam wprowadzał .

Jakoś sobie jednak z tym całym ambarasem poradziłem retur 0 też już nie brakuje dziękuję zainteresowanie moim tematem :slight_smile:

Pozdrawaim

Jak sobie jakoś poradziłeś, to pokaż jak, może komuś innemu się przyda.