C++, puste znaki, jak zmienić kod?

Mam problem oto kod:

for(int iItems_>(Coutj itt)

{

Memo1->Lines->Add(ListBox1->Items->operatori

}

Po dodawaniu ciągu znaków z listBox do Memo dodają się jeszcze dwa znaki. Są to chyba znaki takie białe spacje. Co zrobić żeby z listy ListBox1 dodał się tylko sam tekst bez dodatkowych znaków. Oprócz tekstu 2 listy ListBox Memo wyświetla jeszcze dwa takie znaki [] [] (te znaki wyglądają jak kwadraty) Zamiast tylko tekstu z listBox.

Temat zrobiony na prośbę mojego kolegi programisty. Mogłem zrobić jakieś błędy. Proszę o szybką

Co Ty na to, żeby w kodzie używać spacji i wcięć oraz by wklejać kod w tagu [code] na forum, hę? I pisze się “oto”. Gdybyś jeszcze wyjaśnił ten bełkot:

for(int iItems_>(Coutj itt)

Byłoby super.

Jeśli zrobiłeś “jakieś” błędy to sugeruję je “jakoś” poprawić, żeby odpowiedź dotyczyła problemu kolegi a nie Twoich błędów.

jak się domyślam, to powinno wyglądać, to tak:

for( int i = 0; i < ListBox1->Items->Count; i ++)

z kartki, ma której długopisem był napisany kod, to przepisywałeś? :wink: że taki bełkot powstał :slight_smile:

Ja też się mogę domyślać. Nie zmienia to faktu, że brak dbałości przy zadawaniu czytania zmniejsza szansę na uzyskanie odpowiedzi. Czemu ma mnie (czy Tobie) zależeć na udzieleniu odpowiedzi, skoro autorowi notki nie zależało na sensownym zadaniu pytania? I tak, pewnie z kartki albo OCR. :wink:

dokładnie z kartki