[C++]QT - WebKit - nowe okno, animacje flash

Witam,

od kilku godzin borykam się z problemem otwierania nowych okien w WebKicie.

Mianowicie, co zrobić, aby otworzyć okno, które (na przykład)w html’u ma zmienną target ustawioną na _blank?

Drugą sprawą jest animacja flash - jest możliwość uruchomienia jej w qt? Czytałem, że się da(http://blog.barisione.org/2008-05/plugi … tk-and-qt/), jednakże nigdzie nie uzyskałem odpowiedzi jak.

Pozdrawiam, oski225.

Chciałbym odświeżyć temat ponieważ pracuję nad podobnym projektem i też mam problem z uruchomieniem flasha.

Szukam też informacji jak zmusić aplikację napisaną w Delphi do wyświetlenia w swoim oknie treści wygenerowanej przez bibliotekę napisaną w c++.

Dodane 25.05.2011 (Śr) 14:11

W kwestii uruchomienia flasha to już udało mi się to rozwiązać więc dla potomnych podam że trzeba w kodzie dodać następującą linijkę:

QWebSettings::globalSettings()->setAttribute(QWebSettings::PluginsEnabled, true);

Oczywiście aby zadziałał flash musi być on zainstalowany w systemie na którym uruchamiamy naszą przeglądarkę.

Teraz jeszcze mnie interesuje druga kwestia jaką poruszyłem czyli jak wyświetlenie treści wygenerowanej przez skompilowaną bibliotekę dll (bo do takiej postaci planuję doprowadzić mój projekt) napisaną w c++ w wybranym miejscu w programie pisanym w Delphi.