C++ Runtime Error w grach komputerowych

Nie mam pojęcia gdzie to pisać, ale już mnie szlag trafia.

Cały czas mam cholerne problemy z Visual C++. Grając w Warbanda na modzie Full Invasion miałem cały czas problem z Runtime Error. No to myślałem, że mod nie jest zoptymailizowany, ale znowu ten sam problem z C++ pojawia się przy graniu w Mortal Kombat, gdy chcę do prywatnego meczu zaprosić znajomych. Mam GTX 780 Ti, 16 GB Ramu i Procesor Intel 3.4GHz x4.

A nie jest to problem z brakiem odpowiedniego VS C++ Runtime Enviroment? Próbowałeś przeinstalować te programy lub sprawdzić na ich forach?

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

A jaki jest problem zawarty? Problem z siekaniem cebulki, poziom bezrobocia w Polsce? Poprawiłem, inaczej już nie wiem jak ma być żeby szanownego moderatora zadowolić.

Reinstalowałem wiele razy, mam nawet najnowsze C++.

Dodam jeszcze, że Shockwave Flash często wyrzuca- mam na myśli ten error. Podobno jest to związane z problemem Runtime Error R6025 który mi się często zdarza.

https://support.cdn.mozilla.net/media/uploads/images/2013-12-15-07-21-56-8891a4.png