C.s. 1.6 malo fps?

witam zaczne od podania parametrow komputera

amd phenomII x4 955 4x3,2ghz

4gb ram drr3 1333mhz

radeon hd5670 1gb ddr5 128bit

windows 7 64bit ultamate

i tu jest problem taki ze wyciagam w grze jakies 200fps.Inni wyciagaj na slabszych komputerach po 400 macie moze jakies pomysly co z tym zrobic?

A po co? Nie zauważysz różnicy powyżej 100 FPS już, przynajmniej nie w CS-ie.

na serwer dr

Nie zauważysz tej różnicy na żadnym serwerze. Dolna granica minimalnej liczy FPS dla dobrego grania w CS-a to 60 i ping do 50 (niektórzy twierdzą, że do 100, ale wtedy większa szansa na ścinanie, jak przekracza 100).

No ale, skoro chcesz, wyłącz w Catalyst Control Center synchronizację pionową (V-sync lub Vertical Sync), to często zwiększa ilość FPS dość znacznie.

juz to dawno zrobilem.grales kiedys na serwerze dethrun tam im wjecej fps tym lepiej

Monitory LCD mają odświeżanie zazwyczaj 60-75 Hz (FPS), więc nie wiem, na co komu więcej… Nawet gdyby oko potrafiło więcej zobaczyć, to monitor nie wyświetli…

EDIT:

Btw. jak to jest, że tylko gracze CS narzekają, że mają “tylko” 100FPS i pytają co zrobić, by mieć więcej, a żadni inni (Battlefield, Call of Duty etc.) nie mają z tym problemu?

Ale nie 200 czy 400… Nie zobaczysz tego.

Dokładnie, nie zobaczysz tego w takich grach jak CS. To tak jakby porównywać procesor z taktowaniem 3.0 i 3.1 GHz.

jezeli niegraliscie w cs na serwerze deatrun to niezrozumiecie mnie.im wjecej fps tym szybciej sie rozpedzam.

Grałem w cs’a na różnych serwerach i mówię ci, że u mnie nawet przy 90 fps’ach wszystko ładnie śmigało. A jeśli ci nie idzie, to radzę potrenować. Ja na to nic nie poradzę :stuck_out_tongue:

Nie rozpędzasz się szybciej - to bujda. Masz tylko wrażenie, że gra chodzi szybciej.

no dobra przyczepilismy sie po co mi tyle fps a to nie o to chodzi w tym temacie.a tak pozatym intryguje mnie dlaczego ja mam tylko 200 a innni z podobnymi komputerami lub slabszymi maja po 500.

Sprawdź programy działające w tle, np. skype, gg, itp… Czasami wyłączenie antywirusa bardzo pomaga.

farus , grają na 640x480 + najróżniejsze tweaki obniżające poziom detali + wyłączone wszelkie ulepszacze grafiki w sterownikach + vsync na off + mniej szczegółowe detale…

no i to co powiedział Ziomek Zemsty