[C#, SQL] Aplikacja (C#) + baza danych (SQL) = ..? ADO.NET?

Powinno działać. Choć niestety jednym poleceniem nie przekopiujesz bazy z MySQL do SQLite, ale już rekord po rekordzie za pomocą SQLa powinno dać radę. Przy tak małych ilościach danych nie powinno być problemu.

Różnice w typach danych w różnych SZBD. Myślę, że najprościej będzie ograniczyć się do typów używanych przez ten, który posiada ich mniej, w tym przypadku SQL Lite.

Ok, czyli pierwszym krokiem będzie przerobienie tego co mam w SQL Server na SQLite oraz później na MySQL, tak?

Co powiecie o tym:

SQL Server DB to SQLite DB Converter:

http://www.codeproject.com/KB/database/ … qlite.aspx

Co do MySQL to “różnice” trzeba będzie wprowadzać ręcznie, zajmę się tym po weekendzie :slight_smile:

Dodane 05.12.2009 (So) 12:50

ok, zapomniałem o tym temacie kompletnie, ale żeby nie było, projekt skończony, ale będzie w przyszłości oczywiście udoskonalany wg. porad zawartych w tym temacie, zmiana dotyczyć będzie SZBD, gdyż póki co jest nim MS SQL Server, aplikacja działa więc lokalnie, choć mam konto na Windows Azure i tam niby można trzymać swoją bazę danych i odwoływać się do niej później z poziomu programu, zobaczymy jak to będzie :wink: