[C#] Ukrywanie formy przy starcie

Witam

Chciałbym żeby program uruchomił się z ukrytą formą, nie zminimalizowaną. Ukrytą. Ustawiając visible = false albo Hide() w konstruktorze czy Load() nic nie daje. Forma się pokazuje. Próbowałem też różnych kodów ze stackoverflow ale najczęściej otrzymywałem efekt że forma się w ogóle nie pokazywała i nie dało się jej pokazać ;). Ma ktoś jakiś pomysł?

Jaki chcesz efekt uzyskać? Ukryta forma - ok. Ale jakbyś chciał ją wyświetlić?

Bo albo będzie ona zminimalizowana albo odesłana do tray`a… W innej sytuacji (tak mi się zdaje) jej nie wyświetlisz.

Wyświetla się tylko wtedy kiedy wykryje że na ekranie się coś pojawiło. Jak to znika znowu się sama chowa.

@Marcin511

W funkcji Main (Program.cs):

Form1 form = new Form1();

Application.Run();

zamiast

Application.Run(new Form1());

Uzasadnienie (za MSDN): Application.Run Method (Form) - Begins running a standard application message loop on the current thread, and makes the specified form visible.

PS. To jest prawidłowy sposób tworzenia głównego okna bez konieczności wyświetlania go użytkownikowi…

Może jeśli nie potrzeba jej wyświetlać, to jej nie wyświetlać w ogóle? Aplikacja wcale nie musi mieć okien, by działać - wystarczy nie wywoływać Application.Run i na pewno żadna formatka się nie wyświetli. Co prawda lepiej byłoby mimo wszystko wywołać Application.Run, ale niekoniecznie z formatką - można podać ApplicationContext i mieć pętle komunikatów(ale bez formatki). Ewentualnie można olać całkowicie to, i “uruchamiać” formatkę, tylko jeśli potrzeba(jeśli się zamknie formatkę przez Close lub “krzyżykiem”, Application.Run kończy swoje działanie i reszta programu wykonuje się jakby nigdy nic).