C:Vista D:Xp x64 Jak odinstalowac Viste?

Witam! Mam Viste na C: gdzie wczesnierj byl zwykly XP. Na innej partycji mam Xp x64 ale nie moge sie do niego dostac bo Vista nie pokazuje przy bootowaniu listy wyboru systemu! Jak zrobic ta liste aby moc odpalic Xp x64 i jak odinstalowac Viste…?? Dzieki!

Nagranego… a nie wgranego… zainstalowanego… proszę, napisz jeszcze raz swój post powoli i tak żebym zakapował :slight_smile:

Ostro! Wybacz! Teraz dobrze…??

Kę… ?? Ja poprosiłem tylko o poprawienie pierwszego twojego posta, żebyśmy Cie zrozumieli i w miare naszych możliwości, pomogli. :slight_smile: Więc czekam :slight_smile:

i co nikt nie wie jak to zrobic…??

Aby odinstalować vistę zrób format c, a żeby dostać się do XP 64, odpal płytkę z nim, wejdź do konsoli odzyskiwania, i wpisz FIXMBR i FIXBOOT.

Tylko jak ja odinstalowac…??Probowalem sformatowac c: z konsoli odzyskiwania Visty po wlozeniu plyty instalacyjnej z wiersza polecen ale to nic nie dalo! Podaje komunikat o niewlasciwym systemie plikow! Natomiast przy odpalaniu plytki z XP x64 po wejsciu do konsoli odzyskiwania podaje mi komunikat “Setup did not find any hard disk drivers installed in your computer. Make sure any hard disk drivers are powered on and properly connected to your computer… Setup cannot continue.” Komunikat pojawia sie mimo wczesniejszego zainstalowania kontrolera Raid dla SATA. Jak odinstalowac Viste tak aby system plikow pozwolil na zainstalowanie zwyklego XP…??