[C#] Współużytkowana aplikacja z możliwością podmiany

Witam

Mam stworzoną aplikację, leży ona na serwerze i folder jest zamapowany na wielu komputerach. Czy da się tak napisać aplikację żeby mimo uruchomionych aplikacji na wielu komputerach dało się podmienić plik exe ? Teraz jest tak że czasami nawet jak wyłączę aplikację na wszystkich komputerach to nadal nie mogę podmienić pliku bo niby jest używany.

@Marcin511

Być może program nadal widnieje na liście procesów na stanowiskach roboczych. Taka sytuacja często ma miejsce wtedy, gdy aplikacja wykorzystuje wiele wątków i nie są one poprawnie informowane o konieczności zakończenia działania razem z programem. Czy tak jest w Twoim przypadku?

Akurat ta aplikacja nie korzysta z wielu wątków

W takim razie sprawdź czy widnieje na liście procesów i przeanalizuj zwalnianie zasobów przez aplikację. Podajesz za mało informacji dotyczących działania programu i jego budowy.

Chodziło mi o proste zachowanie:

Klikam dwa razy na execa. Program się uruchamia a mimo to mogę tego Execa usunąć. Tyle. Nie interesuje mnie budowa, procesy, usługi, zasoby. Nic. Zrobiłem dodatkowego Launchera który kopiuje oryginalnego execa losując mu nazwę i uruchamia tego skopiowanego execa. Dzięki temu jak program jest uruchomiony na 10 komputerach każdy korzysta z innego pliku exe przy czym oryginalny jest nieużywany.