C000021a 0x0000135

Witam, od wczoraj borykam się z tym problemem. Na googole szukałem już wszędzie lecz mało opisane jest o tym problemie 0x0000135, chciałby odzyskać system po to aby odzyskać pliki które się znajdują na dysku (praca inżynierska), jak odzyskam to od razu zrobię format. Wszystko zaczęło się od Kasperskiego, który usunął wirusy które prawdopodobnie zintegrowały się z plikami systemowymi… no i po restarcie BLUEscreen :frowning:

STOP: c000021a {Krytyczny błąd systemu}

Proces systemowy Windows Logon został nieoczekiwanie zakończony z kodem stanu 0xc0000034 (0x00000000 0x0000000)

System został zamknięty.

Tryb awaryjny nie włącza się, tak samo z ostatnia znaną konfiguracją, konsola odzyskiwania działa ale nie wiem już co w niej zrobić (wpisać) by odzyskać system. Jak ktoś wie o co w tym chodzi to proszę o pomoc. :frowning:

Hej,

Wskazany przez Ciebie błąd może wynikać właśnie z usunięcia plików systemowych bądź wpisów rejestru. Być może usunięcie plików przez Kaspersky’ego spowodowało problemu. Nieco wskazówek odnośnie naprawy błędu można znaleźć tutaj.

Jeśli chodzi o dane na dysku, to polecam użycie płyty Hiren’s BootCD w wersji co najmniej 9.x. Ściągasz ją, wypalasz i uruchamiasz komputer z płyty CD. Wybierasz następnie Mini Windows XP i komputer uruchamia się w bardzo okrojonym środowisku Windows XP - ale z dostępem między innymi do dysków. Z tego poziomu przerzucasz potrzebne pliki na inną partycję lub na przykład na Pendrive’a; a następnie zabierasz się za system… :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

kalinekg , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Albo dowolny Linux w wersji LiveCD (np. Ubuntu) i ewakuacja danych na pendrive lub maila.

Do wyboru ;]