C2Duo jednak gorsze od athlona 4200+?

Jak w temacie przeczytajcie i się wypowiedzcie.

http://www.oc-forum.org/Intel-Core-2-Du … t9233.html

Mnie to co najmniej zaskoczyło, bo wszędzie piszą że Core 2 Duo biją athlony w tej klasie cenowej.

procki na standardowym taktowaniu, tak więc pewnie x4200 jest wydajniejszy, ale licząc OC to wg mnie c2d jest lepszy.

No tak, ale Athlona też da się podkręcić, więc nie wiadomo do końca :slight_smile:

athlony są dużo lepsze dla graczy (i nietylko ;)) od wynalazków intela. Są dużo wydajniejsze przy niższym taktowaniu :smiley:

Brawo. Kolejny doinformowany fanboj AMD.

Chlopcze…czasy sie zmienily. Intel przestal dowalac GHZ’ty do swych prockow i zmienil architekture. Teraz gdy idzie o wydajne proce to tylko C2D beda ci ludzie wskazywac. A po o/c z AMD w sumie nie ma co zbierac.

a gdzie dowody?

jak napiszę, że mój Sempron 2300+ bije C2D na głowe to też niektórzy uwierzą? :stuck_out_tongue:

przecież kolo na tamtym forum nie dysponował żadnymi screenami.

jak dla mnie nie ma o czym dyskutować.

no racja, a jeszcze chyba syntytekami straszył :stuck_out_tongue: jak dobrze pamiętam :smiley:

Ciekawe czemu napisał, że w proline polecali mu athlona :stuck_out_tongue:

Ale i tak jestem za C2Duo :slight_smile:

Hmmm

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=%22 … Google&lr=

Core 2 DUO wyraźnie o ok. 20-25% lepsze od Athlon X2. Tyle że zapomnieli o jednym - X2 można zapewne NIEZIEMSKO podkręcać. Jak nieziemsko ? Przykład : Mój sempron 3000+ podkręciłem na 4200+ (o 40% więcej) i tylko dlatego tak mało, że płyta główna mi na więcej nie pozwala.

Taktowanie z 1803Mhz na 2530Mhz, wzrost wydajności DOKŁADNIE o 41% - sprawdzone. Przy czym temperatura w cieniu 30 stopni a w słońcu (100% zużycia) 45-50.

Dodam tylko że EKSTREMALNIE ZAJEŻDŻAM mój procesor przy konwersji filmów i praktycznie z 18 godzin na dobę chodzi na 100% zużycia. Żadnych problemów ze stabilnością czy przegrzewaniem. Maksimum dochodzi do 55 stopni.

I to wszystko na BOXOWYM WIATRAKU!!

Jeżeli X2 da się kręcić podobnie, to ja dziękuję za Core2Duo.

BlackMan chyba zapomniałeś, że c2d też się nieziemsko podkręca.

Serio ? To COOL. Muszę się poważnie zastanowić co będę następnym razem kupować…

Ostatnio kupiłem mojego kochanego semprona CMOK CMOK :spoko:

Producenci się ścigają, a korzystają użytkownicy !!

Coś cięzko mi uwierzyć :stuck_out_tongue: Może jakieś screeny:P??

a zobacz sobie ten temat:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=122213

przy A64 na DFI jest nawet 80% przyrostu MHz :smiley:

No, ale C2Duo tam jeszcze nie ma:P Czekam aż ktoś z DP wykręci na maksa E6300 :slight_smile: .Nie chcę nic sugerować ale afcio ma takiego proca, powtarzam jeszcze raz - ja nie chcę nic sugerować :mrgreen: .

Niedowiarek z ciebie. z 3000+ na 4200+ to JESZCZE NIC - TOTALNY DROBIAZG !!

Już kiedyś wrzucałem screeny… Poczekaj chwilę to moze cos wygrzebię…

Złączono Posta : 17.09.2006 (Nie) 17:21

UPDATE :

No masz niedowiarku. A może ci wysłac filmik nagrany z pulpitu, bo zaraz powiesz że obrazek przerobiony Photoshopem ?

procek.jpg

temp01.jpg

oj bez przesady 280 mhz to jeszcze nie jakaś masakra żeby się tym chwalić, ale wynik szanuję.

Ja to mogę napisać jak kupię już nie długo infinity na Am2 :stuck_out_tongue:

DOKŁADNIE !!

Docelowo chciałem 320 Mhz, ale płyta już przy 300Mhz nie chce kompa wystartować.