C60

Co sadzicie o tym telefonie?? Ile byscie dali jak byscie mieli go ocenic od 1-10??

Ocena 1, nie chce już słyszeć wogóle o siemnsach , miałem go kilka dni a teraz ma go córa, wiesza sie w najmniej odpowiednich momentach, po upadku możliwośc uruchomienia dopiero po wyciągnięciu i ponowym włożeniu baterii, głośniejszy wibrator od dzwonków(troche przesadziłem ale nie wiele)w nowszych modelach C-60 kłopot ze sciągnięciem simloca i to poważny(cena za sciągnięcie simloca od 50zł-200zł uzależniona chyba od humoru i możliwości fachowca), co z tego że ładnie wygląda a w sumie totalna porażka.

PS.Nokia The Best.

Nokia The Best. BUAAABAUUUHA

trzeba umiec sie poslugiwac telefonem

najpierw

tylko Siemens

jak juz za design, trwalosc, wszystko dla uzytkownika dobrze rozmieszczone i na miejscu

jak ktos woli cegly NOKII to prosze bardzo

Nic specialnego, wygląd też nie powala, ocena 3/10

A chcialem go kupic a teraz mnie zniecheciles :? I juz sam nie wiem

to co napisałem o c60 to jest tylko moja ocena, poczekaj na dalsze opinie,miałem już kilka modeli telefonów i tak jak napisałem C60 był z nich najgorszy pod wszyskimi względami ,miałem 2 modele ericsonów model z anteną w kształcie płetwy przeznaczony do warunków exstrmalnych nie do zajechania wytrzymywał nawet zanurzenie do 5metrów, tak wyważony że spadał zawsze na gumową antene ale kobita go nie chciała nosić bo ledwo w torebce sie mieścił i wymieniłem go na samsunga chyba A300 i też na niego nie narzekałem ale mi go ukradli ,potem kupiłem C-60 no i już na ten temat nie bede sie powtarzał,moi znajomi co napalili sie na te siemensy C-55,C-60 i C-65 również sie ich szybko pozbyli i to nie za moją namową tylko sami stwierdzili że jest to totalny szajs, teraz mam tandetną w wyglądzie Nokie 3510i ale jest super pod względem działania, bardzo głośne dzwonki a bateria trzymie ponad tydzień.

Nie jest zbyt dobry, oceniam go w skali od 1 do 10 na max 4.