C702 - problem z uruchamianiem się, gwarancja i format

Witam. Niedawno miałem okazję wymienić poczciwego K750i na nowiuteńki C702. Telefon wyglądał pięknie, a co najważniejsze - solidnie. Niestety, z biegiem czasu pojawiło się coraz więcej drobnych usterek. Na początku, zauważyłem brak uszczelki przy baterii. Potem strasznie mi się porysował ekran. Następnie obudowa zaczęła mi trzeszczeć. na sam koniec naszło coś jeszcze gorszego. Miałem na tym telefonie troszkę gier. Niestety, większość z nich na karcie pamięci. W pewnym momencie, telefon zaczął mieć problemy z jej czytaniem - wyłożenie jej z telefonu i ponowne umieszczenie naprawiało problem. Jednak nagle, gry mi się zdublowały, występowały po dwie. Nie mogłem ich również uruchomić, ani usunąć, występował komunikat “operacja nie powiodła się”. W końcu wpadłem na pomysł, by najpierw wyciągnąć kartę, by je usunąć, i to pomogło - gdy znów pojawiał się komunikat, robiłem twardy reset i po problemie - znów mogłem usuwać. Jednak po jednym resecie i wpisaniu pinu telefon uruchomił się, i wyłączył, a raczej zresetował, jednak od razu przechodził do tapety, nie musiałem wpisywać pinu, po czym znów się wyłączał i tak w kółko… Nie wiem co zrobić, próbowałem wyjmować kartę przed uruchomieniem, i nic… Myślę, że format telefonu pomógłby, ale nie wiem, jak to zrobić, i czy nie stracę gwarancji… Chciałbym również spytać, które z wcześniej wymienionych usterek podlegają gwarancji… Proszę o szybką pomoc.

Walcz do końca - precz z formatem! :smiley: a tak poważnie to spróbuj kabelkiem i programem dostarczanym przez Sony Ericsona zrobić upgrade software’u albo jeżeli masz najnowszą wersję - wgraj go od nowa (jak zwał tak zwał)

Dzięki, pomogło i nawet format mam z głowy. Takiego świeżutkiego oddam na gwarancje, zobaczymy co mi wymienią :wink: