CA Anti-Virus 2007: szukam opinii na temat tego pogramu

Witajcie!

Moja sprawa jak zwykle jest banalna:-)…kończy mi się trial 100 dniowy na F-Secure Internet Security i chciałbym go zastąpić jakąś sensowną i darmową alternatywą(zanim nie kupię sobie F-Secura:-D)AVG i AVIRA już miałem,AVAST był…generalnie wiele czytałem w temacie antywirów ale… znalazłem w vortalu CA Anti-Virus 2007,poczytałem opinie…hmmmm i mam zagwozdkę.Cztery gwaiazdki jak AVAST,12 m-cy za Free.Hmmm…firma niby znana(klienci korporacyjni) ale mało opinii w necie na temat tego oprogramowania.Może kiepsko szukałem???

Będę wdzięczny jeśli wypowiedzą się użytkownicy tego programu,userzy bardziej doświadczeni ode mnie i w ogóle znający się na rzeczy.Mam wielką ochotę popracować z tą ochroną bo czas na zmiany.Jaka jest w istocie wartość tego ochroniarza?Czy warto?

Bedę bardzo wdzięczny za porady i wypowiedzi.

PS.Próbowałem się zarejestrować na stronie producenta ale mam tam dwie opcje: Download Free only Windows XP-trial na 90 dni i Download Free windows Vista- trial 1 rok.Która właściwa?Czy to ta od wisty jest właśnie tą darmową na rok ochroną?Mam XP Sp2 Profesionall

Obecnej wersji nie znam, używam poprzedniej znanej jako E-Trust w małej sieci firmowej i nie narzekam. Program skuteczny, mało obciążający system i do tego oferuje zdalne skanowanie partycji. Kompy chodzą 8 godzin dziennie od 1,5 roku i jak dotąd zero problemów.