Cabal Online - Nie fayny problem -_- za pomoc big thx

Daje minimalne wymagania gry :

Minimalne Wymagania

CPU: Pentium 3 800MHz

RAM: 256MB

VGA: 3D akcelerator

Mam :

CPU: Pentium 800MHz

RAM: 512MB

VGA: Radek 9000

Gra tak strasznie muli - nawet na 800x600 all na mini, ze wogole nie idzie nigdzie dojsc, a tym bardziej normalnie grac.

Nie wiem cos mam zkichane z kompem czy jak… Podoba mi sie gra bardzo, lecz nawet nie idzie wyjsc z miasta takie mam lagi…

A jakiego masz neta ?

pewnie ma 64 :twisted: :stuck_out_tongue:

@up… nie pisz nic jezeli masz takie cos pisac, dobrze?

Mam 1mb - 1,3mb po polaczeniu.

Tak patrząc na Twojego kompa to też ledwo, ledwo spełnia wymagania :stuck_out_tongue:

Więc nie wiem co może być powodem, spróbuj defragmentacji dysku, powyłączaj podczas gry wszystko co pracuje w tle, może jakiś minimalny efekt będzie.

@up

No ledwo ledwo swoja droga… ale grac sie nie da - chce isc do przodu, trzymam w(bieg w przod), po 3 sekundach dopiero pokazuje gdzie dobieglem(przez te 3 sek postac stoji w miejsciu) poza tym mam all na minimalne ustawienia i rozdzielke 800x600 wiec nie wiem co moze byc przyczyna tych lagow…

Moze sterowniki do radka ?

a nie raczej

Celeron 800MHz??

Spróbuj z najnowszymi, ale wątpię żeby to coś zmieniło, nawet jeśli to na pewno poprawa nie będzie aż tak znacząca.

Moim zdaniem to po prostu masz za słabego kompa.

@up

Tylko problem w tym, ze kumpel ma 256ram i gra -.- proca tez ma 800setke i radka 8000cos. Wiec cos mi nie styka chyba… poki co defragmentuje dysk C

Może masz zasyfionego kompa, mało miejsca na dysku, trochę wirusów.

Ciężko coś konkretnego wytypować jako powód, musisz próbować.

Przeprowadz defragmentacje wszystkich partycji, przeskanuj kompa antywirusem i dodatkowo tym -

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=82&id=188