CAD Kuchnie

Witam wszystkich:) Zastanawiam się nad kupnem/wypożyczeniem programu CAD Kuchnie, który jak nazwa wskazuje jest przeznaczony do projektowania kuchni. Co najbardziej mnie kusi to piękne wizualki, jakie można tam robić http://www.cadprojekt.com.pl/galeria/ca … tml?page=3 i to, że jest dużo różnych opcji (a co za tym idzie - pewno będzie duże pole do popisu), ale z drugiej strony, jak się przyjrzałam liście możliwości to trochę się poczułam niepewnie.

Dlatego jestem ciekawa, czy jest tu ktoś kto na nim pracował i obiektywnie mógłby mi napisać jak się na CK pracuje i jak szybko można się w nim połapać. Jestem świadoma, że nikt ekspertem w tydzień nie zostanie, ale chciałabym wiedzieć ile zajmuje opanowanie podstaw etc.

Czytałam też, że mają tam dostęp do baz producentów różnych sprzętów, płytek etc. i chciałabym wiedzieć czy jest tego dużo czy nie, w porównaniu z innymi programami z tej samej kategorii? No i jak to wypada cenowo, opłaca się, czy nie?

Nie bawiłem się niestety tym programem, ale zastanawiam się do czego ty chcesz go wykorzystać? Wygląda na to, że wizualizacja jest w czasie rzeczywistym (w sumie niezły pomysł), ale wymagania co do kart graficznych ten program ma okropne.