Cała nowa prawda o DP. (czyli jak Ban dają dla niewygodnych)

Ten gówniarz moderator co do Ciebie teraz pisze (i jeszcze paru innych), mógł by mieć syna w Twoim wieku.

Tak że radzę się liczyć ze słowami, oraz z tym co i do kogo piszesz …

Reszty nie będę komentował bo szkoda mojej klawiatury …

W istocie tak jest. Ja kończyłem szkołę w czasach gdy na apelach wykrzykiwało się hasła w stylu “Nauką i pracą, służymy Polsce Ludowej”. :lol: Nazir, Twego bełkotu nie da się czytać a Twoje argumenty są zbitkiem majaków i bzdur. Warto ten wątek zostawić, tylko po to by pokazać jaka jest Twoja reputacja i wiarygodność. Idź trollować tfu … nazirować gdzie indziej :slight_smile:

Dziwię się, że go jeszcze nie zbanowaliście. Przecież to jest człowiek chory psychicznie z urojeniami. W całym Internecie jest znany ze swego obrażania wszystkich, jeszcze przekręca kota ogonem i robi z siebie ofiarę.

też cię kochamy :lol:

Dobrze to ująłeś,oczywiście określiłeś tak samego siebie ;], reasumując mógłbym ciebie określić jakimiś bardzo wulgarnym słownictwem, ale obraziłbym tych którzy rzeczywiście do takiego określenia pasują. Masz odzywki pokroju niewyżytego pięciolatka ;]

Nazir50. , udowodniłeś swój poziom …

Żegnam i do szybkiego nie zobaczenia.

Z tego postu wynika ze pan Nazir50 dostał BAN…

Dokładnie, moja cierpliwość też ma swoje granice.

Popsułeś taki świetny temat gdzie prawdziwy, dorodny okaz trolla próbował wszystkim udowodnić że nim nie jest :frowning: :frowning: :frowning:

I tak dość długo tłumił swoje emocje :smiley:

Dobrze że już wróciłeś bo się martwiłem o ciebie misiu :*

twoja firma znaczy mama odetnie kieszonkowe ? :smiley:

Pytanie jakie mnie nurtuje jak można brać na serio tekst z Nonsensopedii, której celem jest ironiczne podejście do tematu? Może ironia jest dla niego za trudna do wykrycia i zrozumienia ? :smiley:

Kolejnym jest aspekt po co on wraca?

To teraz poczekamy na równie “inteligentne” popisy z konta:

http://www.dobreprogramy.pl/217955,Nazi … ownik.html

Festa, nie możesz zrobić Bana po adresie IP tak jak sugerowałem w raporcie ? Bo przynajmniej nie będzie mógł się zalogować no chyba że ma dynamiczny IP to wtedy może być problem

Gościu, weź już się wynoś, żegnałeś się przecież. Co będziesz dyskutował z trollami linuksowymi?

Zachowanie tego “kogoś” potwierdza tylko to, co napisałem w swoich dwóch postach w tym wątku. Identyczny sposób zachowania.

Ma związek :slight_smile: Linux to system operacyjny (konkretnie jego jądro, ale newsy dotyczą całego GNU). System operacyjny zalicza się do oprogramowania komputerowego, które to jest tematyką vortalu.

Sam vortal był już kiedyś oskarżany o współpracę z Microsoftem (proponuję wpisać w wyszukiwarkę: “czy portal dobreprogramy.pl to macka majkrosoftu”). I bardzo dobrze, że pojawiają się aktualności zarówno o platformie Microsoftu, jak i GNU (oraz Apple) - nikt nie jest faworyzowany.

Porównaj ilość reklam tutaj i ilość reklam u konkurencji. Moim zdaniem jest wręcz odwrotnie. A jeśli reklamy ci przeszkadzają, zawsze pozostają programy i rozszerzenia do przeglądarek typu Adblock.

A jeśli chodzi o komentarze - to nie administracja je wysyła, a użytkownicy. Dziwi tylko fakt, że problemu tego nie rozwiązało wprowadzenie logowania na vortalu.

Proponuję zamknąć ten temat, bo nie ma on sensu, nic z niego nie wynika i nie wyniknie.

Rownież jestem za. Tak naprwadę to do niczego nie dojdziemy a “użytkownik” musi dostać BAN po adresie IP i miejmy nadzieję że nie zobaczymy go jeszcze raz

I widzisz, wychodzi na to że jest prawdą to, oczym napisał wcześniej Lisek.

A za posiadanie multikonta przewidziane też są stosowne nagrody.

Mamy tutaj przykład bardzo upartego trola, prawdopodobnie z neo. Spam se dalej, ale wcześniej naucz sie pisać.