Cała nowa prawda o DP. (czyli jak Ban dają dla niewygodnych)

Mam prośbę do moderatorów, nie usuwajcie tego wpisu. Jest to doskonały przykład Trolla , który pisze nieskładnym językiem i ma zabawne oraz absolutnie rozbawiające żądania. O bezsensowności jego żądań nawet nie warto pisać :slight_smile:

Składnia i logika tego zdania wręcz powala :smiley:

Tak, wikipedia. :slight_smile:

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Dobreprogramy.pl

Tutaj popisowe akcje Nazira, gdyby ktoś był zainteresowany.

http://www.dobreprogramy.pl/Ryan/Piryt,24403.html

Najwyraźniej są na sieci portale, na których jeszcze nie zawitałeś. :slight_smile:

Ciągle ciekawi mnie tylko jedno, skoro jest tutaj tak źle, dlaczego uparcie wracasz?

Jedno mnie zastanawia dla czego taki wielki fan systemów MS, Nazir zapomniał, że wyszedł już następca visty.

Którą wersje NFS należy przejść, aby dołączyć do wspomnianego elitarnego grona - jak coś piszesz to konkretnie, z nie wylewasz własne żale.

Bywam na innych portalach i nie opieram się tylko na DP ale tutaj naprawdę lubię bywać. Użytkuję Windowsa i Linuksa i nie ewangelizuję nikogo na siłę. I jakoś nie widzę bym był banowany :stuck_out_tongue: Dam Ci radę , jeśli gdzieś Ci się nie podoba to się tam nie pojawiaj.

PS

Mogę prosić o rangę “klakier” ??? Taką z wiadomym :wink: kotem :smiley:

I prywatnie … Używam Visty :stuck_out_tongue:

Nazir ty swoje wypowiedzi piszesz używając translatora google? Bo są tak samo stylistycznie poukładane :slight_smile:

Nazir agresora masz włączonego? Żeby dać mi bana musiał byś go najpierw uzasadnić w poprawnej polszczyźnie tak by każdy ciebie zrozumiał :slight_smile:

Bo to co teraz napisałeś niema ładu, ani składu. Baaa dodatkowo dziś choć edukacja kuleje miałbyś ogromne szanse zostać na poziomie szkoły podstawowej :slight_smile:

Do moderatorów malutka prośba - zostawcie temat jako przykład do czego może doprowadzić pisanie po “polskiemu” i dawanie władzy osobom nie dojrzałym :slight_smile:

Pomijając już bezpodstawne oskarżenia jakie kierujesz do administracji i moderacji, to powaznie, zacznij pisać po polsku, bo jak na razie to jest jeden wielki bełkot. Co z tego że szkolę skończyłeś dawno temu? W życiu też takim językiem się posługujesz? To może dlatego jesteś niezrozumialy dla innych i przez to odreagowujesz swoją frustrację na forach. Zastanów się nad tym.

Wypowiedź Nair-a mogę skomentować tylko słowami poety :

“błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego faktu w słowa”

Nazir50. - dawno? Oj to naprawdę jesteś staruszek, jeśli uważasz, że

. I przestań wypisywać swoje brednie, bo już któryś raz widzę podobne oszczerstwa pod adresem redakcji portalu DP i należącego doń forum.

Twoje rozumienie słowa prawda nijak się ma do tego, jak jest ono rozpowszechnione wśród reszty społeczeństwa. Co się zaś tyczy Twojego “wikipediowego” wpisu - już przynajmniej wrzuciłbyś to w cytat, że jest to z innego portalu, w tym przypadku - nonsensopedii - czym zresztą się pogrążyłeś doszczętnie, bo kto poważny cytuje ten portal, jeśli chce pisać prawdę.

Z kolei zacząłeś pić do “linuksiarzy” i popleczników Windowsa. Nie wiem, skąd wyssałeś te bajki, chyba z mlekiem z jakiejś chorej krowy, albo reszta forumowiczów jest ślepa i nie widzi tego, co Ty widzisz.

Ale o co chodzi :?:

Człowieku jak Ci się nie podoba to olej DP, usuń konto i gitara :razz: W sieci jest pełno innych portali i forów na pewno znajdziesz coś dla siebie :razz:

Niestety - bywają tacy na forum, w polityce i w wielu innych dziedzinach życia, którzy uważają, że należy postępować zgodnie z prawem, przepisami i zasadami ale pod jednym zasadniczym warunkiem - to musi koniecznie być “ich prawo”.

Przykładem takiej osoby jest twórca tego bzdurnego wątku.

I chwała im za to.

Bardzo bym się cieszył gdybyś po tym wszystkim został oskarżony o znieważenie, zniesławienie itp.

Ufff…

PS.

Wypowiedzi napisane w tak bezsensowny sposób, przywodzą mi na myśl pewną osobę z pierwszych stron gazet, która to osoba od niedawna zaczęła swoją przygodę z internetem. :wink:

Ja na miejscu admina/moda dałbym ci bana za multiacc i by był koniec topa. Na razie nikt ci nie dał to się trollu/neo kidzie(wybierz właściwe), swój flame kontynuuj. Ja tam czytam czasami te wasze durne komenty i mnie szlag trafia. Dobrze że są usuwane. Przecież nie dostajesz bana od razu tylko po którejś z kolei zaczepce wobec innych …

A co do twojego wykształcenia trzeba zauważyć, że max podstawówkę skończyłeś z taką składnią ;]

To jest dobre, przecież winlin, czy fonoms to Twoje wcześniejsze wcielenia :slight_smile:

Ktoś może tego nie rozumieć, bo naprawdę ciężko zrozumieć ten bełkot. Zresztą, wystarczy wpisać w google “nazir50” i zobaczyć, że nie tylko u nas występuje ten problem.

Dzisiaj z ciekawości zacząłem szukać Twoich wpisów w sieci, niestety np WP usunęła kilka obraźliwych względem nas tekstów, może też nie zrozumieli?

Szczerze mówiąc już dawno tak dobrze się nie ubawiłem :slight_smile: Jeżeli chcesz nas czymś przestraszyć, to musisz się bardziej postarać, to próba jest naprawdę żenująca.

Nie zapominaj tylko, że tego typu wpisy mogą zostać uznane za znieważenie i możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności.

P.S.

To jest ostatni mój wpis skierowany do Ciebie, nie mam czasu i ochoty na dyskusje z takimi osobami, choć powiem szczerze, jesteś naprawdę interesującym przypadkiem.

Szczerze mówiąc, ciągle nie mogę się oprzeć wrażeniu, że znalazłeś sobie “genialny” sposób na zabawę, po prostu ciężko jest mi uwierzyć, że piszesz te bzdury zupełnie poważnie.

:o -och żesz ty, aż się boję zapytać ile prezes musiał dać “do garści” za zaszczyt(niewątpliwy niewątpliwie) spotkania z taką “osobistością”. @Nazir50-wdzięczność nasza będzie ogromna jeżeli po weekendzie napiszesz nam jak blisko pozwoliłeś prezesowi podpełznąć, jak długa była audiencja i najważniejsze!-czy wybiłeś mu z głowy konszachty Vobisu z DP. To taka nieśmiała prośba, nie mogę jednak uwierzyć abyśmy niegodni na aż taką twoją łaskę mogli liczyć.

Nie rozumiem po co dajecie się wciągać w tą dyskusję wierszem pisaną :lol:

A taka anegdotka jeszcze poniekąd na temat. Moja polonistka z gimnazjum zawsze mawiała: Nic tak nie drażni, jak ludzka obojętność. Zróbcie z tym porządek zamiast dolewać oliwy do ognia.

Pozdrawiam!

To ja mam propozycje dla administracji db.pl - podajcie nazir-a do sądu :slight_smile: Jeden dostanie nauczkę będzie spokój na parę miesięcy.

Nie mogę się oprzeć wklejenia jednego obrazka odpowiadającego to toku myślowego autora tego wątku :lol:

0411-za-wszystkim-st.jpg

Oby więcej teorii spiskowych :stuck_out_tongue: