Cała prawda o notebookach firmy Acer

Siostra i kolega mają Acera 3690 i są zadowoleni. Do pracy wystarczy :slight_smile: Nic się jescze nie popsuło a niedługo minie rok od zakupu.

jeżeli myślisz o laptopie to na 1 miejscu zawsze jest Toshiba (moim zdaniem) potem pomyśl o HP lub fujitsu-siemens lub Asus

ja mam HP i jestem w pełni zadowolony nie podpadł mi jeszcze ani razu

Czekam na więcej opinii…

ja mam Acera seria Aspire 3682

mam go od roku i od tej pory sprzetowo wszystko gra

jesli chodzi o dolaczony do niego software to czasem moje ingerencje cos tam namieszaly ale zawsze mail do pomocy technicznej acera wyjasnial i naprawial sprawe i kontakt z nimi byl bardzo mily wiec nie moge narzekac…

w serwisie jeszcze nigdy nie byl ale slyszlam ze jedzie wlasnie az do czech a jak sie okaze ze wszystko jest ok to podobno dostajesz ostrzezenie ze zgloszenie bezpodstawne kosztuje 100€…

w moim rok czasu wszystko gra ale znam przypadek ze acer po 2 mcach uzytkowania ni stad ni zowad padl i w ogole sie nie wlaczal

byl to model zakupiony w anglii, jednak zostal oddany na gwarancji i pieniazki wrocily…

co do wykonania to sa modele lepsze i gorsze wiec trudno oceniac…generalnie nie jest jednak wydaje mi sie najtrwalsze gdyby laptop mial czesto podrozowac…moj stoi najczęściej w domu wiec poki co wyglada prawie jak nowy…

w ogolnym rozrachunku jest ok ale gdybym teraz podejmowala decyzje o kupnie notebooka przemyslalabym dwa razy czy nie chce Asusa badz HP…

cenowo Acer jednak wygrywa…

Ja mam Acera Ferrari i jestem z niego zadowolony

Czepiacie się, Acery robią dobre laptopy. Swojego kupiłem ponad rok temu i często go przewoziłem itp. i chodzi idealnie, a obudowa nie jest poniszczona. A na nie widzę, że głosuja Ci którzy nie mają swojego zdania np. Bardock, wpisał nie bo inni tak pisali. A tym bardziej nie mają pewnie Acera !