California Access fu530 sterowniki

Witam,

posiadam, laptopa jak w opisie CA FU530, niestety niemogę nigdzie do niego znaleźć dobrych sterowników… Czytałem dużo na internecie i dowiedziałem się, że CA to teraz compal i że na ich stronie niby znajdę sterowniki… Dobra, może i bym znalazł, ale tam są całkowicie inne nazwy laptopów i chyba nie jest to możliwe… :smiley: Ogólnie to najbardziej mi zależy na sterowniku do karty graficznej, a nigdzie go niema :confused: Gdyby ktoś miał, albo coś o tym wiedział to proszę o odpowiedz :smiley:

Z góry dziękuje.

A system zainstalowany to? 32 ,czy 64 bitowy?

 

GPU-Z i daj screen i napisz jaka to karta grafiki.

System jest 32 bitowy, na prawdę nie wiem co jest z tym komputerem nie tak, bo procek ma nawet dobry, ramu tez wporządku, a nie moge na nim zagrać w cs’a bo mam tylko 4 fps’y… I ping powyżej 1000… Dlatego wydaję mi się że to wina karty graficznej, albo sterowników do niej… Bo narazie to są sterowniki wgrywane przez windows 7…

Do 7 będzie problem, widzę do Visty, ale podaj co to za karta.

 

W/g specyfikacji to SiS Mirage 3+ ?

 

I jak to ta karta, to typ biurowy i zagrać to sobie możesz w Pasjansa?

To nie dobrze, tak wedlug specifikacji to SiS Mirage 3+, z tego co pamietam. Ale jeszcze pogrzebie moze cos wiecej sie dowiem.

Ster do Visty, jak nie będzie się chciał uruchomić normalnie, PPM na setupie i właściwości i uruchomisz go w trybie zgodności z Vistą i jako Administrator.

 

Najpierw rozpakuj go do katalogu na dysku.

 

ftp://ftp.hasee.com/English/Notebook/Driver/videocard/U40SIVGA%20V.rar

Dziękuje za pomoc. W cs’a nie zagrałem. Ale trudno. Następnym razem jak będe miał styczność z tym naprawde złomem (NIGDY, PRZENIGDY TEGO NIE KUPUJCIE… Nawet za 100zl). to zainstaluje te sterowniki. Wielkie dzięki! :smiley: