Całkowite obniżenie jakości wyświetlania w GTA SA


(Krystian92) #1

Witam

Zainstalowałem GTA SA na komputerze ok 1Ghz, 192MB Ram, karta graf. podajrze Radeon 9200 128MB.

Zmniejszyłem rozdzielczość do 640x480, fx quality na low, draw distance na minimum, no i więcej się już nie da w opcjach zmniejszyć.

Gra chodzi tak średnio płynnie, nieco się ścina, najbardziej w zaludnionych miejscach, na dużych przestrzeniach, w mieście itp.

I czy może jest jakiś sposób, aby całkowicie zmniejszyć jakość wyświetlania w GTA SA, takie opcje których nie ma w opcjach gry. Może jakiś patch dla słabych kompów.

Pozdrawiam.


(Gen Salvador) #2

Ja grałem na Duronie 800, 256mb ram i GF4 64MB <-- detale low ale zero ścinek :smiley:

co do patcha to wątpie żebyś coś takiego znalazł dla San Andreas, polecić Ci mogę tylko zrezygnowanie z XP i juz zobaczysz różnice. dorzucisz troche ramu i będzie lux :wink:


(Krystian92) #3

Ramu nie dokupie, to nie mój komputer.

Pisze w imieniu mojego kuzyna.

Nie zna ktoś innego sposobu na to żeby obniżyć detale?

Wiem że np to vice city albo gta3 było coś takiego że można było powyłączać niepotrzebne bajery np, zmniejszyć ilość różnych obiektów, efekty różne itp. itd.


(dean999) #4

Nieno wymagań to sie raczej nieda zmniejszyć, musisz chyba zrezygnować i pograć sobie w coś innego. Ja mam 128MB Ram 1100Ghz i jakoś żyje. No chyba że dokupisz ramu chociaż tyle żeby było 256 to wtedy będzie lux smigać


(Mlajtner) #5

o ile pamiętam-zmiana z 32 bit na 16 bit w opcjach gry coś dawała


(Ford Fokus) #6

Za mało RAMu na tą gre nic dziwnego, że tnie. Możesz zainstalować patcha na słabsze kompy z gtasite.pl (usuwa dym, chmury itp.), możesz wyłaczyć synchronizacje pionową w opcjach karty.