Całkowite obniżenie jakości wyświetlania w GTA SA

Witam

Zainstalowałem GTA SA na komputerze ok 1Ghz, 192MB Ram, karta graf. podajrze Radeon 9200 128MB.

Zmniejszyłem rozdzielczość do 640x480, fx quality na low, draw distance na minimum, no i więcej się już nie da w opcjach zmniejszyć.

Gra chodzi tak średnio płynnie, nieco się ścina, najbardziej w zaludnionych miejscach, na dużych przestrzeniach, w mieście itp.

I czy może jest jakiś sposób, aby całkowicie zmniejszyć jakość wyświetlania w GTA SA, takie opcje których nie ma w opcjach gry. Może jakiś patch dla słabych kompów.

Pozdrawiam.

Ja grałem na Duronie 800, 256mb ram i GF4 64MB <-- detale low ale zero ścinek :smiley:

co do patcha to wątpie żebyś coś takiego znalazł dla San Andreas, polecić Ci mogę tylko zrezygnowanie z XP i juz zobaczysz różnice. dorzucisz troche ramu i będzie lux :wink:

Nieno wymagań to sie raczej nieda zmniejszyć, musisz chyba zrezygnować i pograć sobie w coś innego. Ja mam 128MB Ram 1100Ghz i jakoś żyje. No chyba że dokupisz ramu chociaż tyle żeby było 256 to wtedy będzie lux smigać

o ile pamiętam-zmiana z 32 bit na 16 bit w opcjach gry coś dawała

Za mało RAMu na tą gre nic dziwnego, że tnie. Możesz zainstalować patcha na słabsze kompy z gtasite.pl (usuwa dym, chmury itp.), możesz wyłaczyć synchronizacje pionową w opcjach karty.