Całkowite usunięcie G DATA IS 2010

Witam.

Użytkowałem nie dawno wersję testową G DATA IS 2010, dziś w KŚ ukazała się wersja na pół roku więc postanowiłem usunąć całkowicie starszą wersję programu. Potrzebuję pomocy, najlepiej jak by był jakiś programik typu removal tool, póki co takowego nie znalazłem.

PS. Używam Windows 7 32 bity

Revo Uninstaller w trybie zaawansowanym.Po deinstalacji wbudowanym deinstalatorem zignoruj prośbę o restart.Zrób go dopiero po zakończeniu usuwania przez Revo.Skasuj wszystkie wpisy jakie znajdzie Revo.

Niestety nie rozwiązało to mojego problemu. Przy próbie rejestracji pokazuje się komunikat, iż wersja testowa wygasła. Użytkowałem wcześniej wersje testową (30 dni). Na forum czasopisma mi poradzono, iż nie odinstalowałem programu właściwie (wpisy w rejestrze itp.).

Spróbuj programem nCleaner

Wydaje mi się to bez sensu, mogę w ten sposób wypróbować większość tego typu programów z vortalu i pewnie nic. Tu musi siedzieć coś więcej.

no to log z hijacka ewentualnie

Jest kwestia zabezpieczenia przed oszustwem,program zostawia wpisy w rejestrze,które mają na celu zapobiegania używania Triali w nieskończoność,bardzo możliwe ze te zabezpieczenie zadziałało w tym wypadku.Ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby przeczyścić system i rejestr,program,który już polecono jest lepszy od Ccleaner ale jeżeli chodzi o to co napisałem na początku tego postu to programami czyszczącymi nic nie zdziałasz.

Więc co proponujesz?

Ja proponuje to co pisałem wcześniej, spróbuj tym programem, który wskazałem, daj log z hijacka a jeżeli to nie pomoże tu ( o ile się da) spróbuj sobie przywrócić system, do dnia zanim zainstalowałeś G DATE

Ok wklejam poniżej loga.

Możesz spróbować G Data Removal Tool:Klik,te narzędzia zawsze lepiej działają.

Próbowałem, ale nic nie daje.

A zainstalowałeś już tą wersję z KŚ?

W Twoim logu widać normalnie pracujący program.Próbowałeś go odinstalować czy aktualizować?

Odinstalowywałem go, teraz mam zainstalowanego lecz nie mogę zarejestrować. To loga mam dać przy usuniętym?

PS. Tak mam zainstalowaną wersję z KŚ.

Otóż, to dlatego teraz nie wiem czy to wpisy po wersji testowej czy świeżo zainstalowany program z Komputer Świat.

Już usuwam i daje loga.

Dodane 19.10.2009 (Pn) 20:57

Odświerzam

W tym logu już nie ma G Daty ale to o niczym nie świadczy,prawdopodobnie masz problem z tym o czym wspominałem wcześniej.Myślę że jeżeli zrobiłeś czyszczenie systemu,rejestru i dalej problem występuje to najlepszym wyjściem będzie kontakt z suportem G Data w Polsce,prawdopodobnie wskażą dokładnie,które klucze rejestru trzeba usunąć.Napisz do nich,przedstaw problem,wspomnij o tym co próbowałeś zrobić,zapewne wskażą Ci najlepsze wyjście.

Na naszym forum to nie działa :wink:

Tak właśnie zrobiłem, lecz zależy mi na czasie dlatego pisze również na forum.

Dodane 20.10.2009 (Wt) 17:17

Lipa odpisali mi z G DATy.

W programach z linii 2010 zastosowano mechanizmy uniemożliwiające wielokrotnego używania wersji trial.

Mechanizmy na tyle skuteczne, iż reinstalacja systemu Windows - nie jest w stanie również rozwiązać tego problemu.


Nie ma możliwości wielokrotnej aktualizacji baz wirusów wersji trial w komputerze.

Komputer Świat zrobił lipe.