Całkowity problem z oprogramowaniem

No więc tak, jakiś czas temu wpadłam na idiotyczny pomysł, żeby pousuwać kilka programów, myśląc, że w ten sposób mój laptop będzie szybciej działał… Głupia, głupia, głupia! !!

I pousuwałam jakieś ważne programy i jak próbuję coś zainstalować to wyskakuje mi komunikat, że Installer przestał działać, albo przy włączaniu laptopa jakiś tam inny program przestał działać…

Nie wiem czy wybrałam odpowiednie forum, ale jak nie, to proszę podać jakiś link w którym uzyskałabym pomoc…

Błagam, czy mógłby mi ktoś wymienić listę jakichś podstawowych programów dla Visty? Albo chociaż wie ktoś, jak się nazywa program dzięki któremu znowu będę mogła instalować pliki? Proszę o pomoc, piszcie tutaj albo na moje gg: 32653848.

Będę wszystkim bardzo bardzo wdzięczna za pomocne informacje! ![-o<

Te programy usuwałaś przez Panel Sterowania - Dodaj, usuń programy, tak? Bo jeśli nie i tylko je kasowałaś z dysku z katalogów to teraz masz. Możesz albo ponownie zainstalować to co miałaś i usunąć przez Panel Sterowania lub użyć CCleaner-a - być może on trochę oczyści rejestr w Windowsie i problemów nie będzie.

Pyzyy , Proszę o konkretne zatytułowanie wątku, oraz dostosowanie posta do wymogów zawartych w temacie:

viewtopic.php?f=16&t=394978

Zignorowanie prośby topic :arrow: Śmietnik.

Pyzyy… przypomnij sobie kiedy to “jakiś czas temu” było i użyj funkcji Przywracanie systemu aby przywrócić system operacyjny do stanu sprzed tego feralnego momentu.

:roll:

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … g-programs

Dodane 10.03.2011 (Cz) 9:52

tutaj troszke o Optymalizacja systemu Windows Vista

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … erformance