Call of Duty 1 Problem z serwerem

Mam call of duty1. Idzie mi wszystko tylko mam pewien problem. Chciałbym postawic serwer i byc jego adminem. Czy ktoś mógłby mi dać configa i pomóc mi ten serwer uruchomić tak abym był adminem. Serwer umiem uruchomic wszystko tylko nie moge kicka komuś dac lamie albo jakiemus noob prosze o pomoc

Złączono Posta : 18.11.2007 (Nie) 8:43

Odswieżam

wpisujesz w konsoli “status” masz listę graczy, numer ID z lewej, jesli chcesz dac komus kicka wpisujesz “clientkick (numer)” mozesz tez “kick (nick)”. Bez cudzyslowiow. Jak chcesz grac i byc adminem to najpierw w konsoli wpisz rconpassword (tutaj wpisz haslo jakie chcesz miec do rcona) a pozniej w grze te same komendy z taka roznica ze na poczatku musisz dodac /rcon. Troche chaotycznie ale to wszystko mozesz znaleść na necie.

failap , na forum używamy polskich znaków (żźćąś itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

Na domowym kompie nie da się postawić serwa, który obsłużyłby płynnie kilkanaście osób.

?

Jak nie masz zewnętrznego IP, i masz kompa sprzed 10 lat, neta 56kB/s, to owszem nie da się.

W przeciwnym razie nic nie stoi na przeszkodzie.

Nawet na mega czy 2 super płynnie też nie będzie przy dużej ilości osób.

musisz sobie przeliczyć ok 64kbps na osobę (slot)… wtedy bedziesz wiedzial na ile osob mozesz postawic serwer.

Już niemam tego problemu. Ja mam neostrade TP 1024 kb/s, a idzie mi 1334kb/s serwer stawiam na 7 osób. ;D A co zrobić jak sie wchodzi na serwer np pisał kolorowy napis " Witaj na Serwerze. Nie Lam ani nie kantuj. NIe uzywaj zasranych cheatów"

tlyko że ja mówiłem o szybkości UPLOADu, a nie downloadu…

Bo na neo 1mb jest upload 256kB/s więc więcej Ci nie utrzyma.(chyba)

Ja mam upload też 256kB/s a serwery w innej grze bez problemu stawiam na 10 slotów.

Jak jest te 10 osób na serwie to są pingi w granicach 50-60 (o ile wszyscy grający to polacy)