Call of Duty 1 Problem z serwerem

(Sreeze) #1

Mam call of duty1. Idzie mi wszystko tylko mam pewien problem. Chciałbym postawic serwer i byc jego adminem. Czy ktoś mógłby mi dać configa i pomóc mi ten serwer uruchomić tak abym był adminem. Serwer umiem uruchomic wszystko tylko nie moge kicka komuś dac lamie albo jakiemus noob prosze o pomoc

Złączono Posta : 18.11.2007 (Nie) 8:43

Odswieżam

(Failap) #2

wpisujesz w konsoli "status" masz listę graczy, numer ID z lewej, jesli chcesz dac komus kicka wpisujesz "clientkick (numer)" mozesz tez "kick (nick)". Bez cudzyslowiow. Jak chcesz grac i byc adminem to najpierw w konsoli wpisz rconpassword (tutaj wpisz haslo jakie chcesz miec do rcona) a pozniej w grze te same komendy z taka roznica ze na poczatku musisz dodac /rcon. Troche chaotycznie ale to wszystko mozesz znaleść na necie.

failap , na forum używamy polskich znaków (żźćąś itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

(outca$t.) #4

Na domowym kompie nie da się postawić serwa, który obsłużyłby płynnie kilkanaście osób.

(Krzysieek88) #5

?

Jak nie masz zewnętrznego IP, i masz kompa sprzed 10 lat, neta 56kB/s, to owszem nie da się.

W przeciwnym razie nic nie stoi na przeszkodzie.

(outca$t.) #6

Nawet na mega czy 2 super płynnie też nie będzie przy dużej ilości osób.

(Sido Cod) #7

musisz sobie przeliczyć ok 64kbps na osobę (slot).. wtedy bedziesz wiedzial na ile osob mozesz postawic serwer.

(Sreeze) #8

Już niemam tego problemu. Ja mam neostrade TP 1024 kb/s, a idzie mi 1334kb/s serwer stawiam na 7 osób. ;D A co zrobić jak sie wchodzi na serwer np pisał kolorowy napis " Witaj na Serwerze. Nie Lam ani nie kantuj. NIe uzywaj zasranych cheatów"

(Sido Cod) #9

tlyko że ja mówiłem o szybkości UPLOADu, a nie downloadu..

(Krzysieek88) #10

Bo na neo 1mb jest upload 256kB/s więc więcej Ci nie utrzyma.(chyba)

Ja mam upload też 256kB/s a serwery w innej grze bez problemu stawiam na 10 slotów.

Jak jest te 10 osób na serwie to są pingi w granicach 50-60 (o ile wszyscy grający to polacy)