Call of Duty 2 jaki komp?

Asus A8N-SLI Deluxe Plyta główna

AMD Athlon 64 3500+ (Socket 939) Venice BOX Procesor

Asus EN6800GT Geforce GF6800GT 256MB DDR TV&2xDVI PCI-E BOX

Pamieć 1024

Chciałbym zapytać czy na takich tajlach CALL OF DUTY 2 pujdzie płynnnie na

maksymalnych ustawieniach ,i w rozdzielcziści 1024/768,czy wszystko bedzie

smigało bez najmniejszego problemu.Zastanawia mnie to dlatego bo mam

komuter obecnie o wiele mocniejszy od innych którzy sie wypowiadają że im gra

idze bez najmniejszego problemy na ful ustawieniach, a mi muli na najmniejszych . :cry:

Nie chciał bym sie rozczarować po zakupie takiego sprzeciku, i prosze o rady. :smiley:

spokojnie :wink:

Złączono Posta : 14.12.2005 (Sro) 22:13

ci pojdzie :lol:

jak masz 3 tys to zamiast 6800 GT kup sobie 7800 512 :slight_smile: a sam śmigam na Codzie 2 Full detale i max rozdziałka :slight_smile:

A jaka masz karte

karte mam nie za mocną ASUS GEFORCE FX 5700 jak na taką grę, a procek semron 2800MHz i płyta asus A7N8X i jakkoś tam idzie ale na słabych ustawieniach

Mam taki maly problem. Gdy wlaczam gre wyskakuje taki komunikat- “Video card or driver doesn’t support vertex stream offsets.” Nie dokońca wiem o co chodzi ale wydaje mi sie ze to cos ze sterownikami. Mam kompa Pentium 4 1.4 GHz 512 RAM i karte Geforce 2 MX 100/200 64 MB. Minimalne wymagania wskazuja na to ze powinno wszystko eleganco dzialac a tu lipa :confused:

  1. Gra orginalna ?

  2. Na pudełku pisze ze minimum GF 3 :confused:

  3. Przeinstaluj sterowniki

  4. Nie podpinaj sie do czyjegos tematu :?

:hahaha: Ty chcesz coś w ogóle na tym uruchomić? Daj żyć człowieku! Nie rozśmieszaj mnie, startuj z tym na dowcip roku 2005.

Nie wiem z czego sie cieszysz, ale odwołałem sie do pkt. 3 ktory napisal NestoR czyli zainstalowalem nowe sterowniki do karty i odziwo wszystko dziala i nawet sie nic nie przycina.

P.S. NFS Most Wanted tez mi dziala poprawnie wiec co sie glupio smiejesz?

Ja mam Gforca 4 MX 440 256 MB Ram 1,6 Ghz AthlonXp i śmiga jak ta lala.

Dodam ,że pierwsza część cięła mi się niesamowicie.Chyba miała większe wymagania.

ciekawe jak wygląda grafika i czy nie szkoda oczu na takie cudowne widoki jakie TA karta serwuje.

Nie narzekam.Mi wystarczy.Oczywiście gdybym miał troche kasy to bym kupił coś lepszego. He

Mam karte taka jaka w opisie na jakich detalach podjdzie mi CoD 2 i na jakiej rozdzielczosci ?

800x600, Medium, AAx2, Efekty DirectX 9.0 i płynie bedzie. Ja tak gram (komp jak w podpisie) i jestem zadowlony.

= średnie detale ?

tak bo o max to mozesz sobie pomarzyć chyba ze odpalisz przez DirectX 8.0

A własciwie co daje ten DirectX 8.0

BO mam terac DirectX 9.0c i jak bede jechał na 8.0 to bedzie gorsza grafika czy co ?

I jeszcze jedno pytanie na jakich detalach pojdzie na moim “nowym” sprzecie :stuck_out_tongue:

Dokupiłem 1024 mb ram i Karte Radeona 9600 PRO zresztą w podpisie