Call of duty 2

Co myslicie o tej grze wlasnie kupilem ją w sklepie internetowym za 89zl. Oplaca sie wydać tą kase czy nie? Pozdro :slight_smile:

oplaca i to bardzo :). Wczoraj dostalem demo (jest w nim jedna misja). Po tej jednej misji dalbym grze ocene 9+/10 8). Jesli masz te 89 zl to nie zwlekaj tylko kupuj-naprawde warto.

a w jakiej to jest wersji językowej??

Zalety tej gry:

  • Grafika

  • Klimat

Studio Infinity Ward stworzyło niezłe zamieszanie na rynku

FPP

Wg mnie słusznie wydałes tyle kasy na taka gre.Warto! !!

A tu masz linki otóz do tej strony:

Fajna strona o tej grze

A ja zamówiłem za 79zł PL, DVD, Orginal. Będzie 4 listopada

To będzie Hit roku :slight_smile: :smiley: :smiley: Gra jest wypas grałem w demko :smiley: tą kase która wydałes wydałes bardzo dobrze

Jezeli CoD2 ma taki klimat jak 1 to juz czeka miejsce na mojej szafce dla niej :wink: Ale jeszcze zobacze recenzje… imo z tego co sie orjentowalem na szybko, warto bylo wydac ta kase :slight_smile:

Warto, warto, ta gierka jest zrobiona z pomysłem i sercem.1. część była swietna. W sylwestra 2 y ago łupałem w nią [końcowe misje:D] nie żałuję ze nie latałem z petardami bo wolałem ratowaćEurope i świat , pewnie rozumiecie :smiley:

Klimat jest odjechany, wszędzie słychać krzyki, pełno strzałów, po prostu wojna :twisted: Ale jest jedno kuku o którym sam nie wiem co myśleć. Chodzi o to, że nie ma HP (życia). Typy strzelają w Ciebie, nagle pojawia si czerwona otoczka na monitorze, szybko chowasz się za ścianą i… po chwili jesteś jak nowonarodzony. Nie wiem czy to dobrze czy źle. Ale sama gra jest naprawdę odlot. Aha, jeszcze jedno co mi sięnie podoba. W multi nie ma celownika :roll:

Nom ten wskaxnik zdrowia to troszeczke wada tej gry :frowning: ale reszta to full wypasik

Ja bym raczej powiedział, że to zaleta :slight_smile:

Jest to innowacja, która przypadła mi do gustu.

W Full’a nie grałem, ale Demo przeleciałem na wszystkich poziomach trudności. Grafika miodna, dźwięki fantastyczne.

Najlepszy FPS 2005 roku :slight_smile:

no nie wiem czy taka najlepsza, to co na PS2 ma wyjść to poprostu przesada:D przepraszam ale w tej chwili nie pamiętam tyułu :confused: widziałem filmik gry w akcji , STAŁE 60FPS robi to EA:D poczekamy .ocenimy;)

I czym się rozczarowałem koledzy? Znów za krótka gierka :frowning: można ja przejeść w dwa dni na wyższym poziomie trudności. Mam nadzieje że wypuszczą jakiś dodatek

ale kombinuja z ta premiera, najpierw miala byc 3 listopada, pozniej 10, a teraz 18 listopada. mam nadzieje ze to juz oficjalna data, bo juz sie nie moge doczekac zarywania nocek w multiplayerze :slight_smile:

Przecież COD2 już wyszedł

Już ukończyłem (dostałem do recenzji) i szczerze polecam. Jeśli kosztuje 89 zł to za te pieniądze lepszego shootera w realiach II WŚ obecnie nie kupisz.

Ja też mam Call of Duty 2 i jest miodzio, miodzio i jeszcze raz miodzio !!

MP wymiata. m1grand wymiata :stuck_out_tongue: