Call Of Duty 2

Witam. Tak jak w temacie postu chodzi mi o COD2. Chce sobie zagrać przez neta czyli MULTIPLAYER. Wszystko ustawiam i klikam podłącz do serwera. Wyskakuje okno gdzie powinny być informacje o tych serwerach PING itd, ale u mnie się to nie pojawia. Pisze czekaj trwa zbieranie informacji o serwerach, trwa to długa i nic się nie pokazuje. Mam neostrade 256 może chodzi o ustawienie ISND a DSL… Proszę o pomoc

Jak masz neo to DSL… Zobacz firewall’a, gierka oryginał :clever: ?

Mam ustawione DSL, firewall nie blokuje, a trzeba długo czekać i się nic nie pokazuje :? Pisze cały czas Pobieranie danych z serwerów. Wersje mam oryginalną po polsku.

mam NEO 256 i gierka mi śmiga na necie. Nie polecam Call’owego szukania servów.

Najlepiej użyj The All Seeing Eye ( http://the-all-seeing-eye.en.softonic.com/ie/25590 ). Choć Trial to nie musisz go rejestrować, ja działam na 7-dniowej wersji trial od ponad roku :).

A co do tego czy to oryginał czy pirat to nie ma znaczenia przy wyszukiwaniu servów za pomocą wbudowanej w grze wyszukiwarki.

Oczywiscie nielegalnie korzystasz i niemasz sie czym chwalic :twisted: .

a masz pacza zeby grac w tą siec bo jest potrzebny

a czy cokolwiek na tym świecie jest legalne. I nałoże się, że ponad 85% oprogramowania na Twoim kompie jest nielegalne, jak u większości Polaków. Wszystko jest zbyt drogie, a zarobki Polaków zbyt małe, aby mieć coś legalnego.

Złączono Posta : 17.02.2006 (Pią) 20:46

Patch nie jest potrzebny.

Poza tym TopuŚ mówił, że ma oryginała i to po polsku.

A Ty jak zwykle podejrzliwy :smiley: The All Seeing Eye działa w 7 dniowej wersji trial, a później po tych 7 dniach są poprostu dodawane reklamy, to wszystko, nie jest to nielegalne ;]

ford_focus Nie mam żadnych reklam. Na prawde, na 100%.

Gdy po 7 dniach użytkowania pojawia mi się komunikat, czy zarejestrować czy dalej korzystać z testowej wersji, to wybieram tą drugą opcję. Nie stosuje żadnych cracków. Naciskam, że nie chce rejestrować tylko korzystać dalej i po sprawie :slight_smile:

A to sie mylisz i to bardzo ;]

Obecnie niemieszkam w Polsce i moje zarobki pozwalaja mi na zakup orginalnego oprogramowania ;]

I musze sie pochwalic ,ze 95 % oprogramowania/gier na moim komputerze jest orginalne ;]

i czym tu sie chwalić, chyba to oczywiste ze cie stac na oryginaly, jak by w Polsce zarobki byłu 4 razy wyższe to każdy by mial orygianlne systemy, gry itp.

Co do tematu, ja też na All-Seeing Eye smigam, wersja mam oczywiscie nie zarejstrowana, nie mam z tym problemu, a co to tego czy trzeba miec oryginłą gry jak to ktos tam pisał, to mówie że : NIE, wiec jeśli nawet gra jest nei oryginalna (choc jest w przypadku kolegi) to nie ma to znaczenia

Ja na początku też łączyłem sie bez All-Seeing Eye i miałem lipe, teraz jest ok

Klin Jak widać mieszkałeś czy mieszkasz w Niemczech, to się nie dziwie, że Cie stać. Też gdybym miał rodzinke, chociażby u ruskich (jak moi koledzy) to też miałbym sporo kasy na oryginały. Choć ruskie wydaje się biedne plemię to jednak nie aż tak biedne jak się wydaje :stuck_out_tongue: :slight_smile:

A czy ja sie chwale tym ,ze niemieszkam w Polsce ? Ubolewam nad tym a nie sie chwale ;/

Chyba cos ci sie pomieszalo :?

Ja tam wam powiem ze Windowsa i wszystkie programy na kompie mam orginalne…tylko gry to piraty…ale i tak nie wszystkie. A to ze Polska to biedny kraj to racja…gdybym mial zaplacic za te wszystkie gry ktore mam…to by wyszlo chyba ponad 5000zł.

Czytałeś regulamin? Warez to nie tu.

I dokładnie tyle zapłacisz jako kare za posiadanie nielegalnego oprogramowania…