Call of duty 4 - częste przycięcia


(Ladypankman) #1

Witam!

Mam problem związany z call of duty 4 modern warfare, polega on na tym, że podczas rozgrywki dla pojedynczego gracza jak i w trybie multiplayer, gra zacina mi się.Wcześniej, taki problem nie występował, próbowałem reistalacji, ale nic nie pomogło.

Dodam, że mój komputer to: Intel Pentium D 2.8GHZ (2CPUS), ASUS Radeon 3650, 1024MB RAM, z czym to może być związane? Proszę o szybką pomoc i z góry dziękuję. (Komputer spełnia wymagania tej gry, a grę próbuje odpalic na rozdzielczosci 1024x768.


(Pawel Ryglicki) #2

Pobierz sterowniki do karty graficznej http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

Wcześniej usuń stare

Następnie wgraj DirectX http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Pro ... 12667.html


(Przemekbaranowski) #3

w jakim sensie się przycina?

czy jest niski framerate, czy też może w niektórych misjach kilka razy na ułamek sekundy się klatka zawiesi?

Ja miałem tak w jednej z końcowych misji, gdzie trzeba było odbić sowjego, wysadzić słup wysokiego napięcia i przechwycić kody startowe do odpalonych rakiet. takie coś jest normalne (u moich kumpli też występował ten błąd, wiec to chyba coś z silnikiem gry :frowning: ) grafika jak w opisie


(Asterisk) #4

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.


(Ladypankman) #5

Przycina się w takim sensie, że np., kiedy jest dużo efektów albo następuję zmiana otoczenia, to mam przycięcia dosłownie na niecałą sekundę, dodam jeszcze, że misje się bardzo długo ładują(zawsze ładowały się ok.10sek), tak teraz czekam jakieś 35sek.


(Przemekbaranowski) #6

spróbuj oczyścić dysk (Ccleaner) i poźniej go zdeferagmentuj. a co do przycięć, to może zmniejsz filtrowanie anizotropowe i antyalising i jakość tekstur weż na średnią.

No i oczywiścnie najnowsze stery