Call of Duty 4 Modern Warfare! (Było DEMO jest Full wersja)

Ściągnąłem sobie w końcu to demko i nie powiem, całkiem fajnie się gra, ale jest trochę błędów i braków. Przęcietna grafika, brak porządnej fizyki, błędy ragdoll, poziom dostepny w demie jest trochę nielogiczny(jakim cudem ten Abrams znalazł się na tych mokradłach?), a giwery zamiast sfatygowane wygladają jak nowe z fabryki. No i dochodzą też przeciętne dźwięki, kałach brzmi prawie tak samo jak M4, pomijając to, że w ogóle tak nie brzmi w rzeczywistości.

Ja to głównie chcę kompa ulepszyć dla tej gry :smiley:

Bo po screenach i opiniach uważam że warto.

Może taki cfg jak ma WSZtm będzie pasić 1,5 kafla i jazda ;d

nic sie nie zmienilo.czologi zniszczone, caly czas to samo. przeciwnicy wyrastaja jak grzyby po deszczu.wszystkie drzwi zamkniete.nie ma zadnego wyjscia

Więc pozostaje Ci wbudowany w system saper.

Jak sądzisz że nic się nie zmieniło, to od razu widać że nie grałeś w poprzednie części ;]

to prawda nie gralem w poprzednie czesci tej gry. moja ostatnia gra w ktora gralem to Wolfenstein 3D :smiley: , w 1992 roku to byla dynamiczna gra;-) od tego czasu troche sie zmienilo. nie jestem juz graczem.

miedzy budynkami jest plot. nie mozna go przejsc. latania w tej grze nie ma :slight_smile: w ktora strone trzeba isc?

Jestem pod wrażeniem. Demo Ściągnąłem, żeby zobaczyć czy będzie mi chodziło na najniższych detalach a tu taka miła niespodzianka. Sempron 3 ghz, 1 gb ram, gf 7600 i wszystko śmiga bez najmniejszych problemów i wcale nie musiałem ustawiać wszystkiego na LOW.

Nawet z moim sprzętem mogę sobie pozwolić, żeby wyglądało dobrze i dobrze chodziło.

digitalus popatrz na kompas który masz w lewym dolnym rogu. On wskaże ci miejsce w którym masz się znaleźć.

Ja również zagrałem w demo i jestem pod wrażeniem. Grafika jest efektowana (cienie itp…), rozgrywka wciągająca. W skrócie: świetna gra!

heh… moim zdaniem grafika jest powalająca. Crysis może się schować, jeszcze te wymagani… każdy sądził że gra ledwo będzie chodzić na jego komputerze, a tu w wielu przypadkach okazuje się, że gra wygląda niezwykle efektownie i jeszcze można ustawić jakość tekstur, cieni powyżej minimalnych.

Sam się zdziwiłem że CoD4 u mnie ruszył

Mój komputer:

3c704724fddd8bd3m.jpg

Detale w grze:

f417ac76cc6db211m.jpg

Gra bez ani jednego laga :stuck_out_tongue: nie wiem czemu :mrgreen:

Witam

Chciałbym również zamówić sobie tą gierkę na stronie

http://www.gram.pl/sk7_8AzeHu2_Call_of_Duty_4.html

Tylko mam jedno pytanie jak kształtują się koszty przesyłki

http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=17 :roll:

Grafa powalająca, ale ta gra jest nie dla mnie. Dla mnie seria CoD zakończyła się na części 2-ej. Stosowanie najnowszych broni i samo bycie hamerykańcem jakoś mnie nie bawi :frowning:

Nie ma to jak CoD: UO multi na serwerze Carentan24h :slight_smile:

jeśli jednak ktoś nie lubi IIWW to moge polecić - gra zrobiona jest na prawdę dobrze.

No więc… niedługo pędzę do centrum po Call of duty 4 Full version :)Cynk dostałem że własnie wystawili gierce… na półki. Niestety nie mogę się… cieszyć polską wersją ze względu… na region w którym obecnie mieszkam :slight_smile:

Tak czy inaczej posypią się gameplay’e i screeny niebawem :slight_smile:

Ja będę miał w czwartek lub piątek, zależy kiedy mi przyślą z gram.pl ;]

Sypniesz spolszczenie :stuck_out_tongue: ( lol )

A co tam spolszczać :stuck_out_tongue: ?

Menu xD ?

No przecież żartuje :)Prócz menu są do spolszczenia dialogi :stuck_out_tongue:

Ok grę w końcu już mam :smiley: … Teraz do roboty ;/ a po robocie pogiercować :slight_smile:

Menu jest po polsku, a dialogi i narrator są tłumaczone w napisach na dole ekranu.

No ale ja mam wersje UK więc… tego nie mam :slight_smile: więc mówie że są dialogi :stuck_out_tongue: