Call of Duty 4 Modern Warfare! (Było DEMO jest Full wersja)

Szkoda że u mnie nawet nie ruszy na low w rozdziałce 640 na(nie pamiętam jakiej)

Pewnie ruszy, ale będzie mocno haczyło.

wolałbym płynną rozgrywke… trudno nie pogram se

640x480 :smiley:

powinno ruszyć… tak sądze… a masz odblokowane potoki?? i czy kręciłeś grafe?

nie sprawdzałem czy ruszy bo nie ściągałem dema… a grafe kręciłem… mam zegary ustawione blisko do tych z radeona 9600

No więc… pierwsze koty za płoty zrobione :slight_smile: Gra bardzo mi się podoba. Sądze że Tobie WizZz i innym się spodoba. Pełna wersja to zupełnie coś o wiele lepszego od dema. Demo to jedyny zapach pysznego dania.

Ale jest i kilka - jak dla mnie.

No więc… zacznijmy… hm… trening , łatwy i przyjemny - fajnie. Tak powinno być Lepiej niż długi i męczący… że po treningu odechciewa się gry.

Misja… 1

Ludzie z mojej " brygady " wiedzą gdzie iść… jedynie co … to czekają na mnie jeśli długo za nimi nie idę…Z tym czekaniem to OK… ale z tym pierwszym to nie bardzo. Jestem na statku… plansza dość rozbudowana … kilkanaście wielkich kontenerów jak to na załadunkowym statku… a oni wiedzą dokąd iść. Ja sprawdzam lewą prawą stronę a oni fru przed siebie… nie podoba mi sie to… głupia sztuczna inteligencja.Wymagania są eleganckie. Nie haczy, nie tnie. Na wysokich detalach. Sprzęt mam jak w podpisie. Zrobiłem " kilka " screenów tak więc widać co jak wygląda.

Szczerze się przyznam… że przegapiłem jedno intro i…

jak się dosiadłem do kompa… to zobaczyłem że… 2 terrorystów prowadzi mnie do auta. I kolejnych 2 wiezie mnie do… (na) wyrocznie (? ) Stamtąd… jeden gość daje terroryście pistolet i kolo mnie zabija strzałem w twarz… następnie misja zaczyna się… następna w Rosji :expressionless: w Bagnach… i nie wiem czy to nie byłem ja czy jak ? No ale… w żadnej grze nie gramy kilkoma bohaterami bo to bez sensu… nie chodzi mi o gry w których zmieniamy się graczami podczas rozgrywki… Tylko nie zaczyna się jednym gry i potem gra się drugim. A może to był sen gracza ? Nie wiem i żałuję że przegapiłem … polazłem zamiast siedzieć … :-x

t61001_1.JPG

t60981_beztytuu.JPG

t60982_beztytuu1.JPG

t60983_beztytuu2.JPG

t60987_beztytuu3.JPG

t60988_beztytuu4.JPG

t60989_beztytuu5.JPG

t60991_beztytuu7.JPG

t60992_beztytuu6.JPG

t60993_beztytuu8.JPG

t60994_beztytuu9.JPG

t60995_beztytuu10.JPG

t60996_beztytuu11.JPG

t60997_beztytuu12.JPG

t60998_beztytuu13.JPG

t60999_beztytuu14.JPG

t61000_beztytuu15.JPG

t61038_2s.JPG

t61039_2s.JPG

t61040_3s.JPG - Gościu chciał wyskoczyć … na partyzanta to… dowódca go łapał i nastawiał :stuck_out_tongue:

t61042_4s.JPG

Screen nr 2 … pokazuje… przyćmienie mózgu… po wybuchu … w statku.

9,2(6)/10

Co taka mała rozdzielczość :stuck_out_tongue:

Patrzyłeś ile fps-ów wyciągałeś?

Szczerze ? ( nie śmiać się… )

Za czasów jak miałem Nówke Durona 850 MHZ … to najlepsza rozdzielczość jaka była i wtedy porównywali to mi się kojarzy 1024 x 768 … i do dzisiaj mi tak zostało… LOL :stuck_out_tongue:

Nie, nie patrzyłem ile FPS… wieczorem sprawdze.

Przypuszczam że w granicach 30 - w górę.

Ogólnie się podoba ?

mi przy rozdzielczości 1024 nie chodzi niżej niż 30 fps, czasem pokaże sie 20pare ale to już bardzo rzadko w masakrycznych sytuacjach :stuck_out_tongue: a tak to jest 30, 40 i więcej fps. czyli nie jest tak źle.

Porównujesz demo. A demo to zupełnie co innego niż pełna wersja :slight_smile:

To tak samo jak u mnie tylko przy mniejszych tych trzech detalach na Średnie i na 1024x768 chodzi super :smiley:

nie mowilem o demie, a o pelnej wersji :slight_smile:

A zrobisz fotke płytki ? Lub pudełka :slight_smile: ? Czy piracik ?

Ale mi i wyżej chodzi dobrze… ale to moje przyzwyczajenia… :stuck_out_tongue:

nie mam aparatu :mrgreen:

Ile dałeś i gdzie kupiłeś ? Miałeś w środku kupon na inne produkty z Activision ?

Jak myślicie czy na tym sprzeciku bedzie można pograć?

Athlon 64 3200 2Ghz

DDR400 1GB

7600 GT

Dokupisz ramu i na średnich powinno śmigać

Mam takie pytanko, dotyczące fabuły: czy akcja dalej dzieje się w czasie II Wojny Światowej? Bo wydawało mi się, że na jakimś screenie widziałem MP5 :stuck_out_tongue:

Kola1214 zobacz tutaj: http://www.callofduty.pl/index.php?opti … &Itemid=77 i przetestuj sowjego kompa. Generalnie niektóre rzeczy możesz mieć na “fail” a i tak gra może działać. Najlepiej ściągnij demo i zobacz.

Ale na twojej karcie na pewno bez problemu pograsz.

Ford - nie, akcja dzieje się w “niedalekiej” przyszłości. Pooglądaj sobie filmiki z gry: http://www.gametrailers.com/game/4735.html

kupiłem od kumpla, bo mu sie nie spodobała :stuck_out_tongue: 8)

bądźmy już poważni :mrgreen: