Call of Duty 4 MultiPlayer wywala do pulpitu

Więc podczas gry w Multiplayer’a w CoD4 co jakiś czas wywala mnie do pulpitu. Po prostu gra się minimalizuję i Kaspersky pyta się mnie czy aplikacja ma prawo się wyłączyć ( ^^ ) . Próbowałem też uruchamiać grę bez Kasperskiego ale gra wyłączała się sama. CO ROBIĆ?? Dodam ze gra jest w 100% legalna i jest w wersji 1.0…

może zainstaluj patche ? mi to pomogło (mam ver. 1.7)

Witam , też tak miałem . Zainstaluj patche , najpierw 1.6 i dopiero 1.7 . Powodzenia .

PS.

Poczytaj jeszcze http://www.lem.com.pl/index.php?m=FAQ&a … %20Warfare

Przepraszam, że odświeżam stary temat, ale mam taki sam problem, więc po co zakładać nowy. Mam najnowszą wersję 1.7 i problem występuje nadal :frowning: . Rozwiązaniem być może jest reinstall, ale nie chcę kasować kolejnych profili :? . Proszę o pomoc! !!

Profil zawsze możesz skopiować. Jest to plik Players, który znajduje się w C:\Program Files\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare :wink: Po instalacji gry, kopiujesz ten plik do podanej lokalizacji.

Zreinstalowałem grę, problem pojawia się dalej…

A patche zainstalowałeś ? …

Najlepiej zassaj wszystkie i instaluj od 1.1 do 1.7

Mam najnowszą wersję…

Podaj jaki masz komputer. jak masz av to wyrzuć wszystkie wersje coda na niektórych konfiguracjach mają pretensje do av ,firewalla itp. wiem z własnego doświadczenia u mnie na kasperskim to nawet internet się nie łączy i co chwile restart kompa robi. Wgraj wszystkie patche zaktualizuj punkbustera też wiele problemów robi ten teoretyczny wykrywacz cheatów ,który i tak nie działa na płatne haxy.