Call of Duty 4- nie znaleziono d3dx9_34.dll

Witam!

ajgor11, zainstaluj DirectX z płyty z grą.

 

Pozdrawiam!

Kiedyś grałem na innym komputerze na Win7 i wszystko było ok, nie miałem DirectX z płyty. Aktualnie mam komputer z DirectX11. 

ajgor11, ja kiedyś zainstalowałem grę Chessmaster Grandmaster i mimo zainstalowanego w systemie DirectX musiałem zainstalować go z płyty z grą bo przy uruchomieniu gry pojawiał się ten sam błąd co u ciebie.

Cześć,

 

Mimo iż masz DX11 należy doinstalować starsze (brakujące) biblioteki: http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35

w folderach gry jest chyba fw którym sięznajduje instalatory DX9 i VC++ zainstaluj je i będzie działać

Chciałbym mieć DirectX11, najwyżej coś doinstalować, ale chciałbym aby DirectX11 został. Da się coś zrobić? 

ajgor11, DirectX 11 nie zostanie usunięty mimo instalacji DirectX z płyty z grą.

 

Pozdrawiam!

Wybacz za moją niewiedzę. Czyli jeśli zainstaluję DirectX z płyty to dalej będę miał 11 i w każdej chwili mogę odinstalować tego z płyty, bez ,uszczerbku, dla systemu itp. ,a 11 zostaje jak był? 

ajgor11, DirectX nie da się odinstalować. Po instalacji DirectX z płyty z grą będziesz miał tak jakby dwie wersje 9 i 11.

 

Pozdrawiam!

Posiadanie tych dwóch wersji 9 i 11, będzie miało jakiś wpływ na grafikę, system, pracę komputera itp. itd. ?

ajgor11, nie będzie miało wpływu. Możesz spokojnie instalować DirectX z płyty z grą. Daj znać czy gra działa po jego zainstalowaniu.

 

Pozdrawiam!

Jak rozumiem nie ma niestety innego rozwiązania tego problemu, oprócz zainstalowania DirectX z płyty? 

ajgor11, zainstalowanie DirectX z płyty z grą to jest jedyne rozwiązanie problemu.

 

Pozdrawiam!

DX jest zintegrowany z Windows nic niczego nie usuwa tylko instalujesz DX9.

Gra potrzebuje DX9 do działa inne rozwiązanie niż jej go dostarczyć ?? serio ??