Call of duty 4 pytanie

Witam! Pod choinkę dostałem Call of Duty 4. Zaczęłem ją przechodzić. No i mam problem. Problem jest taki,że nie mogę przejsć tej misji gdzie muszę iść z MacMilanem. Jak rozwalę helikopter to on spada na ziemię i potrąca MacMilana. I gdzie strzałka prowadzi. Wchodzę do takiego budynku i muszę iść dalej i nie wiem jal to przejść.Bo jak wchodzę to jest promieniowanie i obraz robi się czarny.Czy możecie pomóc jak to przejść. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam K Jocz-Borowski

Tego kolesia trzeba wyciągnąć spod helikoptera. Podchodzisz do niego i chyba “F” wyciągasz!

Pozdro!

To ja wiem.Wyciągnełem i poszedłem do takiego budynku.I z tego budynku nie wiem gdzie dalej. :frowning: :frowning:

Tam idziesz cały czas razem z Twoim towarzyszem. Słuchasz, co mówi i robisz. Nic skomplikowanego tam nie ma.

Właśnie jest skomplikowane.On do mnie nic nie mówi :frowning: :frowning: :frowning:

W tym budynku na piętrze gdzie widać balkony musisz iść do takich schodów, i później na lewo

W necie pewnie pare tutoriali jest

Nazwij temat konkretnie.

Temat zamknięty. Przeszedłem tą misję.Dziękuję Wszystkim

Pozdrawiam K Jocz-Borowski

Mam mały problem włanczam gre chce sobie zagrac w multiku i mi wyskakuje error (localized common mp)i mi sie gra wyłancza co mam zrobic zgóry wielkie dzieki:)