Call of Duty 5 - War at World - długie wczytywanie

(Online Dko) #1

Witam. Ostatnio zainstalowałem CoD5 War at World. Gdy pierwszy raz włączyłem grę wszystko było ok lecz za drugim razem już coś się zepsuło. Nic w ustawieniach nie grzebałem poza ustawieniami klawiszy. Problem polega na tym iż ,gdy włączę grę pokazuje mi się logo CoD'a (jak zawsze w każdych częściach) i potem powinien się po chwili włączyć filmik i potem menu. U mnie wygląda to tak ,że pokazuje się logo ,następnie jest przez długi czas czarny ekran (dosłownie przez 5 do 7 minut) i następnie pojawia się od razu menu (nie ma filmiku - tak jakby filmik leciał w czasie tego czarnego ekranu lecz nic nie widać ani nie słychać). Następnie klikam w "Solo" i "Resume Game". I jak to kliknę to czekam następnie znów ponad 5 min i wyskakuje filmik z napisem "Click to start mission" (to tak jakby znowu filmik w tym czasie leciał ale nic nie widać ani nic nie słychać). Potem gra chodzi normalnie. Nie zacina sie ,nie ma żadnych problemów. Mój komputer to: Intel Celeron 3GHz,2GB RAMu,GF 7800GT itd. Mam też Windowsa XP SP2.

Proszę o jakąkolwiek pomoc.

Pozdrawiam

(Dojo2744) #2

Moje rady JEŻELI GRA JEST ORGINALNA to tak dziać się nie powinno.

Może masz zamulonego kompa.

Przeskanuj anty wirusem może wdarł Ci się jakiś robak.

(Marekglapa) #3

Gra ma premierę jutro także Twoja kopia nie jest chyba legalna :stuck_out_tongue: Jeśli jest to zwracam honor. Tak jak pisał Dojo2744 przeskanuj komputer. Przeinstaluj kodeki wideo. Nie wiem czy to coś pomoże, ale warto spróbować.

(SlavesMaster) #4

Spróbuj zainstalować najnowsze kodeki (pamiętaj by usunąć stare)

(Online Dko) #5

Dobrze ,a jakie kodeki? Sterowniki do kart graficznej?

(kijek) #6

Kodek to nie sterownik. Na vortalu są kodeki multimedialne i tam coś poszukaj.

(Piotrek_20) #7

Rozwiązaniem tego problemu jest instalacja patcha, który wyszedł w dniu premiery gry.

Grałem w Bete Multiplayer i ludzie pisali o błedach.. dlatego w dniu premiery wyszedł patch.

P.S Niestety po instalacji tego patcha nie zagrasz bo nie ma jeszcze cracka na wersję 1.1

(Fempter) #8

Jeśli ma Oryginał to myślę że nie będzie z tym problemu :wink:

(Piotrek_20) #9

Heh no nie bedzie problemu ale kolega zainstalowal gre przed premiera w Polsce wiec gre ma piracka na którą nie ma jeszcze cracka do wersji 1.1

(Sido Cod) #10

Może ten temat ci pomoże:

Czarny ekran po uruchomieniu CoD:WaW: http://www.callofduty.pl/forum/viewtopic.php?t=8191