Call of Duty 5 - War at World - długie wczytywanie

Witam. Ostatnio zainstalowałem CoD5 War at World. Gdy pierwszy raz włączyłem grę wszystko było ok lecz za drugim razem już coś się zepsuło. Nic w ustawieniach nie grzebałem poza ustawieniami klawiszy. Problem polega na tym iż ,gdy włączę grę pokazuje mi się logo CoD’a (jak zawsze w każdych częściach) i potem powinien się po chwili włączyć filmik i potem menu. U mnie wygląda to tak ,że pokazuje się logo ,następnie jest przez długi czas czarny ekran (dosłownie przez 5 do 7 minut) i następnie pojawia się od razu menu (nie ma filmiku - tak jakby filmik leciał w czasie tego czarnego ekranu lecz nic nie widać ani nie słychać). Następnie klikam w “Solo” i “Resume Game”. I jak to kliknę to czekam następnie znów ponad 5 min i wyskakuje filmik z napisem “Click to start mission” (to tak jakby znowu filmik w tym czasie leciał ale nic nie widać ani nic nie słychać). Potem gra chodzi normalnie. Nie zacina sie ,nie ma żadnych problemów. Mój komputer to: Intel Celeron 3GHz,2GB RAMu,GF 7800GT itd. Mam też Windowsa XP SP2.

Proszę o jakąkolwiek pomoc.

Pozdrawiam

Moje rady JEŻELI GRA JEST ORGINALNA to tak dziać się nie powinno.

Może masz zamulonego kompa.

Przeskanuj anty wirusem może wdarł Ci się jakiś robak.

Gra ma premierę jutro także Twoja kopia nie jest chyba legalna :stuck_out_tongue: Jeśli jest to zwracam honor. Tak jak pisał Dojo2744 przeskanuj komputer. Przeinstaluj kodeki wideo. Nie wiem czy to coś pomoże, ale warto spróbować.

Spróbuj zainstalować najnowsze kodeki (pamiętaj by usunąć stare)

Dobrze ,a jakie kodeki? Sterowniki do kart graficznej?

Kodek to nie sterownik. Na vortalu są kodeki multimedialne i tam coś poszukaj.

Rozwiązaniem tego problemu jest instalacja patcha, który wyszedł w dniu premiery gry.

Grałem w Bete Multiplayer i ludzie pisali o błedach… dlatego w dniu premiery wyszedł patch.

P.S Niestety po instalacji tego patcha nie zagrasz bo nie ma jeszcze cracka na wersję 1.1

Jeśli ma Oryginał to myślę że nie będzie z tym problemu :wink:

Heh no nie bedzie problemu ale kolega zainstalowal gre przed premiera w Polsce wiec gre ma piracka na którą nie ma jeszcze cracka do wersji 1.1

Może ten temat ci pomoże:

Czarny ekran po uruchomieniu CoD:WaW: http://www.callofduty.pl/forum/viewtopic.php?t=8191