Call of Duty Black Ops III Czy Assassin's Creed Syndicate Assassin's Creed Syndicate

Witam mam zamiar kupić jedną z tych gier tylko nie moge sie zdecydować Call of Duty: Black Ops III Czy Assassin’s Creed: Syndicate Assassin’s Creed: Syndicate bo z jednej strony obie fajne ale nie wiem czy w Assassin’s Creed: Syndicate nie będzie zwalona optymalizacja jak w Unity jak sądzicie czy Ubisoft znów będzie naprawiac optymalizację w update ? Ma ktoś z was jedną z tych gier i może polecieć którąś ?

Ciężko powiedzieć jak to będzie z Asasynem - dowiemy się tego po premierze za kilka dni.

 

A co sądzisz o COD ?

Zależy jak to odbierzesz.

Z serią CoD jestem od początku - przechodziłem wszystkie części (prócz tych konsolowych) i skończyłem swoją przygodę na Advenced Warfare, gdyż ile można wciąż bazować na tym samym modelu, wnosząc tylko coraz to nowocześniejsze gadżety do rozgrywki … bieda i tyle. 

Co do Asasyna - już w Unity bolała mnie głowa gdy ujrzałem optymalizację pod PC. Gra świetna, fabuła dobra, mozliwości i bogaty świat. Ale optymalizację musieli skopać … w końcu to Ubi.

Podsumowanie ?

Bierz nowego Black Opsa - pograsz w singla, rozbudujesz postać w multi. A znając życie AC:S będzie dział płynnie dopiero za jakiś czas.