Call of Duty: Black Ops III zacina się

Witam mam kłopot z Call of Duty: Black Ops III mianowicie zacina się od pierwszej misji czasami  działa dobrze . nawet gdy włączam gre to jak by całe menu się zacinało a czasami sie nie zacina .nie wiem co robić? j  dodam że to samo jest na małych detalach i ultra. specyfikacja  Windows 7 64bit 8gb ramu DDR4  karta graficzna GeForce GTX 950, 2GB procesor i5 6400 2.7ghz

Gra oryginalna czy pirat ?

W Advenced Warfare też się meny cięło.

No właśnie, o to chodzi. Gra potrzebuje co najmniej 3 GHz procesora żeby działała w miarę płynnie. Zacina Ci się bo masz tylko 2.7 GHz

Rozumiem a czy jest jakieś obejscie ?

Tak, kręcenie procka z nadzieją że będzie ok, lub … kupno wydajniejszego procesora :slight_smile:

może od ramu to byc?

Ram ci nieznacznie zwiększy płynność ale nie wydajność. 

Wyłaczyłem anty wirusa jakby ciutke lepiej

 

Nie tak do końca. i5 6400 2.7ghz w trybie turbo przyśpiesza do 3,3GHz. http://www.benchmark.pl/produkt/intel-core-i5-6400

Co więcej, i5 6400 jest wydajniejszy niż podawany w minimalnych Intel Core i3-530 2,93 GHz i jest od niego średnio 50% wydajniejszy. A i porównywanie samych GHz nie ma sensu - wydajność procesora to nie tylko liczba GHz, poczytaj trochę :slight_smile:

Zatem procesor jest OK. Szukałbym problemu gdzie indziej. Sterowniki do karty zainstalowane? Wyłącz GF Expierance i sprawdź, nie masz jakis programów typu firewall/antywir/inne aktywne osłony aktywne? Wyłącz i sprawdź. Profil zasilania na max wydajność? AA wyłączone w grze? Wyłącz v-sync Zainstaluj sobie np rivatuner i włącz OSD. Obserwuj w czasie gry i w menu obciążenie CPU, GPU i pamięci - zobacz co się dzieje podczas/przed/po frezami. Ile masz fps? Z tego co widzę, to i5 6400 ma zintegrowaną HD Graphics 530, na pewno CoD odpala Ci się na tym GTX 950?

Sterowniki do karty zainstalowane…Wyłączyłem gf expierance i anty wirusa troszke lepiej

 

Jak z rivatunerem i obciążeniem w czasie gry?  o takie cyferki chodzi http://blog-imgs-63.fc2.com/a/w/g/awgs/RivaTuner-6_1_1-OSD-top-left-origin-01-comp.png

najlepiej zrób zrzuty ekranu jak Ci się nie ścina i w czasie ścinania/zaraz po