Call Of Duty Black Ops klasy nie zapisują się

Witam. Ostatnio przez jakiś czas grałem w szkolenie, gdzie utworzyłem sobie klasy i nadałem im nazwy. Postanowiłem jednak w tymże trybie zmienić nazwę pewnej klasy, ok, było dobrze, ale po ponownym uruchomieniu gry niestety nazwa klasy była taka sama, jak przed zmianą. Grałem też ostatnio normalnie w multi i miałem tu takie klasy, jak wcześniej, czyli było dobrze, nosiły one jednak nazwy tych z trybu szkolenia. Oczywiście jakakolwiek próba zmiany nazwy kończyła się fiaskiem. Teraz włączyłem multiplayer i zauważyłem, że te normalne klasy są takie same, jak w trybie szkolenia. Chyba nie muszę pisać, że próby jakiejkolwiek modyfikacji ich przynoszą krótkotrwały efekt. Tak więc czy jest jakiś sposób, by poradzić sobie z tym problemem, czy może jestem zdany na łaskę panów z Treyarch?

PS. Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że gra bez patchów była o wiele mniej zabugowana?

przeczytałem, że grałeś w multi. Ale, i tak zapytam czy gra jest oryginalna ??

Już od roku nie gram na PC bo mam xboxa, więc nie wiem czy jest jakiś sposób na granie w multi na piracie :slight_smile:

Gra oryginalna. Co do gry w multi na tak zwanych “kopiach zapasowych”, to są i to nie wiele trudniejsze, niż gra na oryginalnej kopii gry.

no właśnie. Bo wiem, ze w tym nowym kodzie savy się wysyłają do neta to może nie założyłeś konta.

Bo w gta np. jest windows live i jak nie założysz konta to zapis gry ci się nie zachowa…

superbike, jak się nie znasz, to się nie wypowiadaj, wracaj na xklocka.

Klasy owszem zapisują się na serwerze (steam cloud) jednak tylko ich konfiguracja - nazwy są zapisane w pliku config_mp.cfg. Spróbuj edytować notatnikiem ten plik

(znajduje się w katalogu steam/steamapps/common/call of duty black ops/players).

Dzięki, jeśli chodzi o nazwy, to problemem okazałem się ja, ponieważ ustawiłem ten plik tylko do odczytu, a to dla tego, że po modyfikacji lubił powracać do starych ustawień.

Witam. Ja mam natomiast problem nie z nazwami klas, ale z ich wszelką modyfikacją.

Stało sie to dopiero od wczoraj. Jestem w trybie prestiżu 18 level. I nigdy jeszcze mi sie to nie zdażało.

Chodzi o to, ze wszelkie modyfikacje kazdej z szeciu dostepnych klas nie przynosza rezultatu.

Zmieniam czy to atuty czy bron na dowolna czy dodatki itp. wychodze i wszystko powraca do stanu z wczoraj rana.

nie mam pojecia co zrobic. Pisalem do ludzi podczas gry nikt jednak nie ma z tym problemu.

POMOCY

Znany problem. Powoduje go to, że kupując broń kupujesz także emblemat, tag oraz celowniki które miałeś kupione przed prestiżem. Jest to bezsens, ale kupując daną broń musisz mieć odpowiednio więcej kasy (COD points) na te rzeczy, a jeśli jej mieć nie będziesz, stanie się to, co w twoim przypadku. Nabij więcej punktów i spróbuj wtedy.